ג(ו)זלן

מאת נאור מימוני | בדקה ה-93 גוזלן הציל את מכבי חיפה מהפסד וחילץ 2:2

לאחר הניצחון בשבוע שעבר על האלופה, הירוקים רצו להמשיך ברצף ניצחונות, לעומת זאת פתח תקווה הגיעו כדי להמשיך את פתיחת העונה המצוינת שלהם ללא הפסד.

מכבי חיפה פגשה הערב (שני) את מכבי פתח תקווה, השופט רועי ריינשרייבר הוציא את המשחק באצטדיון המושבה לדרכו לעיני כ-7,100 צופים. פתח תקווה פתחה את המשחק ללא פחד בדקות הפתיחה, כפי שעושה מצוין מפתיחת העונה אולם הירוקים היו אלה שכבשו ראשונים.

גילי ורמוט הרים כדור לעבר הרחבה ורועי קהת היה הראשון לנגוח את הכדור פנימה, וכבש את שער הבכורה שלו העונה. אך המלאבסים לא נבהלו ותוך דקה דור אלו כבש את שער השוויון בבעיטה יפהפייה עם חלקו החיצוני של הנעל (1:1).

את המחצית השנייה הירוקים פתחו טוב יותר, אך לא מצאו את הרשת, ומשום מקום בעיטה אדירה של לירוי צעירי השאירה את רנה מולנסטיין וחניכיו בתדהמה, מהפך במושבה (2:1) למארחים. מאמן הירוקים כבר הוכיח לנו כמה פעמים העונה שהוא ווינר ואין דבר כזה לוותר על משחק, מולנסטיין ביצע כמה חילופים, ובדקה ה-93 זה השתלם לו. גילי ורמוט ביצע הרמה טובה לרחבה לגליינור פלט שבנגיעה שם את הכדור על רגלו של שובל גוזלן שדחק את הכדור פנימה (2:2).

קובי רפואה וקבוצתו אומנם עלו למקום השני, אך יכולים להצטער על הנאיביות בדקות הסיום. מנגד, לירוקים עדין אין ניצחון חוץ העונה, והם שוב מראים חוסר יציבות המאפיינת אותם בשנים האחרונות. הפעם זה הסתיים בתיקו עם הרבה מזל, אך נראה שזה עדין לא זה בקבוצה מהכרמל.

צילום: פייסבוק.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.