הפסד נוסף למכבי - רחימי "אני אשם"

מאת טל גורן | לא לפתיחה כזאת פיללו במכבי חיפה הפסד ליגה שני ברציפות, רחימי "האחריות היא שלי"

לאחר ההפסד במחזור הראשון מול בני הרצליה הגיעה הערב מכבי חיפה למחזור השני מול הפועל תל אביב שהמטרה היחידה היא ניצחון, אבל מטרות לחוד ומציאות לחוד בסיום היו אלה האדומים מתל אביב שיצאו מנצחים בתוצאה 89-86.

את המשחק פתחה מכבי עם החמישייה: אלכס פרז, עמית שמחון, ג'ון דיברתולומאו, טוני מיצ'ל, וויל גרייבס.
הפועל ת"א פתחו עם: אדריאן בנקס, ריצ'רד האואל, תמיר בלאט, אלאנדו טאקר, תומר גינת.

ברבע הראשון ראינו משחק שווה כוחות כאשר וויל גרייבס פותח בצורה מעולה עבור הירוקים וקולע 6 נקודות כבר בפתיחה, מנגד אלאנדו טאקר שחקנה של הפועל תל אביב קלע 10 נק', בדרך ל 22-23 להפועל תל אביב בסיום הרבע הראשון.

מאוכזבים. צילום: טל גורן.
ברבע השני כבר הסיפור היה שונה ההגנה של מכבי חיפה החלה לעבוד כאשר היא נעזרה גם ב3 חסימות של טוני מיצ'ל והשאירה את הפועל תל אביב על 18 נקודות בלבד. מיצ'ל נכנס לעניינים והחל לקלוע אבל מעל כולם היה פרז שקלע 16 נקודות עם 4 מ-4 מהשלוש ומכבי חיפה יורדת ביתרון של 48-41 למחצית.

גם את הרבע השלישי פתחה מכבי בצורה טובה וכבר עלתה ליתרון של 14 נק' (57-43) היה זה שמחון שבלט בשורות הירוקים, הפועל תל אביב עוד צימקה קצת אבל מכבי חיפה מסיימת רבע שלישי מצוין ביתרון 12, 58-66.

אם נגד בני הרצליה מכבי היו במשחק מחצית אחת במשחק הערב הם פשוט לא הופיעו לחמש דקות האחרונות במשחק, דיברתולומאו עוד קלע שלשה גדולה אבל הפועל תל אביב לא ויתרה, דקה לסיום המשחק הובילו האדומים לראשונה מאז הרבע הראשון 87-83 והצליחו לשמור אותו עד הסיום. בסופו של המשחק הפסד מאכזב לירוקים 89-86.

קלעו לחיפה: אלכס פרז 23 נקודות, וויל גרייבס עם 14 ועמית שמחון עם 13 נקודות.

בסיום המשחק אמר המאמן עופר רחימי "האחריות היא שלי אני צריך לתקן, השחקנים לא אשמים אי אפשר לספוג 90 נקודות בבית. עמית שמחון הוא עוגן, הוא נתן משחק טוב, אלכס פרז היה טוב היום למרות שבסוף לא כל כך הלך לו."

עוד הוסיף המאמן "לא פיללתי לפתיחה כזאת, תמיד יש לחץ, אני ממש לא רגוע, לא רציתי לפתוח עם הפסד בבית. חטפנו היום הרבה בצבע בעיקר כי טוני מיצל היה בחוץ מבעיית עבירות היה לנו גם הרבה חוסר מזל".אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.