"מכבי נווה שאנן" ערכה טקס מרשים

מאת מערכת האתר | קבוצת "מכבי נווה שאנן אלדד" ערכה טקס מרשים לזיכרו של מייסד המועדון יוסף שריקי ז"ל 

כאמור ביום שישי 14.10.2016 קיים מועדון הכדורגל "מכבי נווה שאנן אלדד" טקס מרגש מרשים ומכובד לזכרו של יוסף שריקי ז"ל מי שהיה שנים רבות מאמן ויו"ר מועדון הכדורגל "מכבי נווה שאנן אלדד", שהלך לעולמו לפני כחצי שנה, בגיל 70 במותו. שריקי ז"ל היה אדם מיוחד שהיה חלק מהפסיפס האנושי של הכדורגל החיפאי ובכלל בישראל והיה דמות ספורטיבית ידועה בנוף הספורט.


מימין מרדכי שריקי,  מקבל מגן הוקרה מידי מר שמעון סבג ונועם מרקו קפטן קבוצת הנוער צילום: ג'ו לוציאנו
קהל רב הגיע לטקס המרגש שהתקיים במעמד מנכ"ל "מכבי ישראל" וכדורגלן העבר מר נאור גלילי, הגב' לירון כהן מנהלת אגף הכדורגל והכדורסל ב"מכבי ישראל", מנכ"ל ומייסד עמותת "יד עזר לחבר" מר שמעון סבג, איש העסקים יעקב מואס, נציגי ההתאחדות לכדורגל, מר שמואל זגגי מנהל רשות הספורט העירונית, מר אייל רגב אחיו של החייל אלדד רגב ז"ל, מייסד ארגון אחים השכולים "לנצח אחי" מר אלי דבי, יו"ר מועדון הכדורגל נווה יוסף מר ינון שלום שסייע בהקמת קבוצת הנוער, מרק קיזנר מנהל אגף הספורט באתו"ס, עיסא חורי יו"ר הפועל אחווה חיפה ורבים מחבריו של שריקי מוקירי זכרו שחברו עמו לדרך הכדורגל בשנותיו הרבות בהם גם מר משה רן אביו של השוער אבי רן ז"ל ועוד רבים אחרים.

מימין: נאור גלילי עם מנכ"ל ומייסד עמותת "יד עזר לחבר" מר שמעון סבג. צילום: ג'ו לוציאנו
הטקס החל כשעל כר הדשא עומדת קבוצת הנוער החדשה של המועדון הקרויה על שמו של יוסף "מכבי נווה שאנן יוסף שריקי" כשלצידה שחקני קבוצת "הפועל מגדל העמק" שאתם שיחקה לאחר הטקס. בטקס ניתנה סקירה אודות חייו של יוסף שריקי ז"ל שהיה איש שבכל רמ"ח איבריו עסק בספורט ובכדורגל מעל ל 50 שנה בחיפה, היה שחקן, מאמן ויו"ר בהפועל "הצעיר חיפה", קרית חיים, בית"ר חיפה והיה ממקימי "מכבי נווה שאנן אלדד", בין חניכיו הרבים של שריקי ז"ל היו רבים שהפכו למאמנים כמו אלי גוטמן, פליקס נעים, מירון בלייברג, ירון הוכנבוים ועוד.

מימין:אלי פסו מעניק למנכ"ל "מכבי ישראל" נאור גלילי מגן הוקרה, ביחד עם מאמן קבוצת הנוער אלכסנדר רוצ'ינסקי. 


כזכור, לאחר מלחמת לבנון השניה בשנת 2009 במעשה אצילי יוסף שריקי ז"ל שינה את שם קבוצתו שאותה ניהל שנים רבות ל"מכבי נווה שאנן אלדד" על שמו של החייל החטוף אלדד רגב ז"ל שנחטף ונהרג בלבנון שיחק בעבר במועדון פרט שמעטים יודעים.
חבריו לעולם הכדורגל ומוקירי זיכרו של יוסף שריקי ז"ל צילום: ג'ו לוציאנו

בשנת 2015 הוענק ליוסף שריקי ז"ל תואר "יקיר מכבי ישראל", תואר אותו מעניקה תנועת "מכבי ישראל" אחת ל 4 שנים.

במהלך הטקס נישאו דברים חמים לזכרו של שריקי ע"י מנכ"ל "מכבי ישראל" נאור גלילי וע"י מר מרדכי שריקי אחיו של יוסף שנשא דברים מרגשים לזכרו בשם המשפחה. כמו - כן הוענקה תעודת הוקרה לנאור גלילי ע"י מר שמעון סבג מנכ"ל ומייסד עמותת "יד עזר לחבר" ביחד עם נועם מרקו קפטן קבוצת הנוער ומגן שהוענק ע"י מנהל הקבוצה אלי פסו ביחד עם מאמן הקבוצה אלכסנדר רוצ'ינסקי למשפחת שריקי. על הצד הקולינרי והכיבוד היה אחראי שמעון חן שף עמותת "יד עזר לחבר", את הטקס הנחה בחן רב ובטוב טעם ראובן פריזי דובר הקבוצה.

אייל רגב אחיו של החייל אלדד רגב ז"ל עם מנחה הטקס ודובר הקבוצה ראובן פריזי. צילום: ג'ו לוציאנו
יש לציין כי לפני תחילת משחק הנוער התקיימה גם דקת דומיה לזכרו של יוסף שריקי, היה זה מעמד וטקס מרגש מכובד ומרשים ביותר גם יחד.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.