"שואפים להיות למעלה"

מאת רובי לוי | לקראת מכבי ת"א מולנסטיין ממשיך בניסיונות - הערכות עטר יפתח בהרכב, הקבוצה השתתפה במשחק לזכרו של אלון בקל ז"ל, המאמן "מכבי ת"א קבוצה חזקה"

ביום שני (21:00) יצאו שחקני מכבי חיפה למשחק סופר קשה באצטדיון בנתניה מול מכבי תל אביב, המאמן רנה מולנסטיין עושה כל העת שינויים בהרכב הקבוצה במהלך האימונים, ונדמה כי המאמן לא ממש סגור על ההרכב והשיטה שבה הוא רוצה לשחק מול מכבי ת"א, כרגע סימני השאלה הם בחוליה ההתקפית כאשר על שלושה מקומות נלחמים רוקביצה, פלט, ורמוט, ריאן ואלירן עטר כאשר הערכות הן כי עטר בכל מקרה יפתח בהרכב, במכבי מאוד רוצים לראות את אלירן עטר לוקח את המושכות ומוביל את הקבוצה גם השחקן נראה באימונים מאוד רציני וממוקד, מוגרבי וגוזלן לא בתמונת ההרכב.

לקראת המשחק אמר המאמן רנה מולנסטיין "נכון שמכבי תל אביב לא זכתה באליפות בעונה שעברה, אבל כבר חמש עונות שהם מוכיחים כמה חזקים הם, אנחנו עובדים קשה ומנסים ללמוד כל מיני סגנונות משחק על מנת להיות מגוונים, זה תהליך שמתפתח שלב אחר שלב".

עוד הוסיף המאמן "המשחק מול מכבי תל אביב הוא עוד משחק ליגה, אנחנו יודעים שצריך להיות במיטבנו והקבוצה תתן את כל כולה על המגרש".

מולנסטיין גם התייחס למצב הטבלה ואמר "אנחנו לא מתייחסים ללחץ שמגיע מהתקשורת בקשר להפרש הנקודות, ברור שאנחנו שואפים להיות למעלה, ההתמקדות שלנו היא על מה אנחנו צריכים לעשות על מנת לשפר את הביצועים שלנו".

הקבוצה יצאה הערב (חמישי) לכרמיאל להשתתף במשחק לזכרו של אוהד הקבוצה, אלון בקל ז"ל, שנרצח בפיגוע ברחוב דיזנגוף בתל אביב. הירוקים ניצחו 0:7 משערים של אלירן עטר, איסמעיל ריאן, סאן מנחם, רועי קהת, מריו מוסא, ניקיטה רואקביצה ושובל גוזלן.

מאמן הקבוצה מולנסטיין אמר בסיום המשחק "הרווחנו במשחק הזה שני דברים, גם הכנה לקראת המשחק הבא וגם השתתפות בטקס מרגש וחשוב".

האתר הרשמי של מכבי חיפהאין תגובות

מופעל על ידי Blogger.