נוער כדור מים שבה ממחנה אימון

מאת מערכת האתר | מחלקת הנוער של מכבי חיפה כדורמים  בראשותו של המנהל המקצועי- נמניה ראדן, קיימה מחנה אימונים בסרביה

כאמור מחלקת הנוער של מכבי חיפה כדורמים, קיימה מחנה אימונים בסרביה, במשך שמונה ימים, כהערכות לקראת פתיחת העונה בחודש נובמבר.

במחנה האימון, לקחו חלק 20 ספורטאים: 5 מקבוצת גילאי 14, 7 מקבוצת גילאי-16 ו-8 מקבוצת עד גיל-18. מלבד המאמן הראשי ראדן, היו במחנה האימון גם עוזרו אופיר קליגר ודינה רבינוביץ אחראית קבוצה.

צילום: דינה רבינוביץ'
מחנה האימונים התקיים בעיר נוביסאד בסרביה וכלל שלושה אימונים ביום בבריכה וכן משחקי אימון מול קבוצות מקומיות.

יונתן מירוני מנהל מחלקת הכדורמים במכבי חיפה: " זה היה מחנה אימונים מוצלח מאוד. הספורטאים התחשלו. קיבלו מושג ומימד מה זה מחנה אימונים אינטנסיבי שמתאמנים שלוש פעמים ביום ושיחקו משחקי אימון מול שחקנים פיזיים ואיכותיים. את הפירות אני מאמין ומקווה שנקצור בעונת 2016/7, המתחילה בנובמבר".

עוד הוסיף מירוני:"הקבוצה מתאמנת במהלך השנה בבריכת בית - בירם ומשחקת בימי שישי ושבת בבריכת מכבי חיפה של הנאמנים ברחוב הביכורים בכרמל. השאיפות של מחלקת הנוער בכל הגילאים, להתברג בצמרת הליגה. נגיע מוכנים ונחושים לפתיחת הליגה בזכות האימון המקצועי, המסור והמצוין של המאמן הסרבי-נמניה ראדן ( "מאנו")".

הליגה של  קבוצת גילאי-14, תתחיל ביום שישי (28/10) במשחק הפתיחה מול קבוצת- קיבוץ שמיר/ גליל עליון, שיתקיים בבריכת מכבי בחיפה ומשחק הגומלין יתקיים למחרת ביום שבת בקיבוץ שמיר.

בתצלומים: מחלקת הנוער כדור- מים של מכבי- חיפה בראשותו של המנהל המקצועי- נמניה ראדו ("מנו") לפני הטיסה למחנה האימונים בסרביה.

צילום: דינה רבינוביץ'*באדיבות - ד"ר עופר רטנר- חבר הנהלת ודובר אגודת מכבי- חיפה

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.