לחץ אדום / אבישי עזר

עצבים, לחץ, חוסר יציבות, קהל של טקסים , פלייאוף עליון

לפני הפגרה אפשרה הפועל חיפה להפועל רעננה להתאושש על חשבונה, לאחר פגרה לא מוצלחת חזרו האדומים אל הליגה וספגו הפסד נוסף לאדומים מתל אביב.

לחץ, לחץ ועצבים זה מה שאפיין את משחקה האחרון של חיפה.

אלי כהן ככל הנראה נמצא במקום אשר אינו מטיב עמו, לאורך כל המשחק נראה כהן עצבני צועק רץ על הקווים ובעיקר מזיע, ואני שואל על מה ? ולמה?

בסך הכל ביחס לסגל השחקנים, האדומים פתחו את העונה בצורה סבירה ולעיתים היה נדמה כאילו חזונו של יואב כץ להגיע לפלייאוף העליון הופך ריאלי.

בעיה נוספת היא הקהל, כמות מכובדת של אוהדים הגיע לסמי עופר בנוסף לקהל התל אביבי, לו זר היה נקלע אל המשחק היה מתקשה מאוד להבין מי היא הקבוצה הביתית ומי המארחת.

אוהדי הפועל תל אביב יצרו אווירת קרנבל, שרו, עודדו, קפצו ותופפו ונתנו תמיכה אדירה לקבוצתם ושחקני הקבוצה גמלו להם בנצחון. לעומת זאת  הקהל החיפאי הגיע מנומנם, ישב לאורך כל המשחק מבלי לעודד ולתמוך ובסוף המשחק עזבו האוהדים בעצבים כשהם מרבים לקלל את שחקני הקבוצה.

זה הזמן לעשות קצת סדר, הפועל חיפה היא מועדון קטן ועל מנת שתהיה לו אפשרות להצליח הקהל חייב לשנות גישה ומהר עידוד ותמיכה בהחלט יתנו ביטחון לשחקנים ויאפשרו להם לשחק ללא חשש.

יואב כץ "זכה" ללא מעט ביקורת על התנהלותו ואמירותיו ובצדק, אבל דבר אחד אי אפשר לקחת ממנו וזו התשוקה והרצון להצליח, האיש מודה כי הבנתו בכדורגל בסיסית ביותר וכי אין בכוונתו להתמקצע בתחום ובכל זאת משקיע מכספו ומזמנו.

דבר נוסף, אלי כהן אולי כדאי שתשנה גישה כי לחץ עצבים וניסיון להתנצחות מול כתבים כמו שקרה בסיום המשחק רק יגרעו וימנעו את ההתקדמות, שקט ורוגע יביאו תוצאות טובות הרבה יותר.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.