מעוז הניצחון - בלייזר הצטיין ניצחון למכבי

מאת מערכת האתר | ניצחון ראשון העונה למכבי, בלייזר הצטיין עם 16 נקודות, רוזן "אנחנו לומדים איך לשחק יחד"

זה הלך קשה אבל בסופו של דבר זה הגיע ניצחון ראשון העונה לחניכיו של עופר רחימי במחזור ה3 מול קריית גת 75-69 משחק מעולה לעוז בלייזר עם 16 נקודות.

שני הרבעים הראשונים של מכבי הלכו טוב, ברבע הראשון היה זה שמחון וגרייבס שהחזיקו את מכבי בדרך ליתרון 22-14 בסיום הרבע.

הרבע השני נפתח גם טוב מבחינת השחקנים בירוק וריצה יפה הביא אותם ליתרון דו ספרתי, אלא שאז התעורר אצל הדרומיים הרכש החדש קרטיס קלי שדאג להקטין את הפער ולמחצית ירדו הקבוצות ב35-31 למכבי חיפה.

ברבע השלישי שוב זה היה נראה כאילו זה חומק לירוקים מבין הידיים, קריית גת עלתה בטירוף שמרה חזק, קלעה טוב והייתה ראשונה לכל כדור, בסיום הרבע מהפך, קריית גת מוליכה בנקודה 52-51.

הרבע האחרון היה צמוד מאוד, אבל יכול טובה של עוז בלייזר עם סלים חשובים, בתוספת הגנה חזקה וסוף סוף ניצחון ראשון העונה למכבי חיפה 75-69.

קלעו למכבי חיפה: בלייזר 16, אורלנדו מנדס-ולדס 13, עמית שמחון (7 אס') וטוני מיצ'ל 12, ג'אריד פיימוס 9, אלכס פרס 5, ג'ון דיברתולומיאו ווויל גרייבס 3, ווילי וורקמן 2. 

בסיום המשחק התראיין לכלי התקשורת הבעלים ג'ף רוזן שאמר "אנחנו קבוצה צעירה עם מאמן צעיר וחדש, אנחנו לומדים לשחק יחד, שיחקנו טוב בשני המשחקים הראשונים אבל הפסדנו אותם בגלל רבע אחרון לא טוב בניגוד להיום שאני במשחק לכל אורכו".


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.