ניצחון חוץ מרשים לנווה שאנן

מאת מערכת האתר | "מכבי נווה שאנן אלדד" ניצחה 4:0 את "הפועל חליסה" בניצחון חוץ מרשים ומשכנע

כאמור ביום שישי, 21.10.2016, במסגרת ליגה ג' של מחוז שומרון התקיים משחק הכדורגל בו אירחה קבוצת "הפועל חליסה" את מועדון הכדורגל "מכבי נווה שאנן אלדד".

המשחק נפתח לעיני קהל רב שמילא את היציע במגרש ע"ש "אבי רן". "מכבי נווה שאנן אלדד" שלטה ללא עוררין ברוב שלבי המשחק החל מהדקה הראשונה ועד סופו. כבר בדקה ה-9 היה זה דניאל לידור קשרה של נווה שאנן שהצליח למסור כדור מדויק לעברו של הראל ג'ורנו שמקרוב בבעיטה חזקה ומדויקת לשער קבע 1:0 לנווה שאנן.

צילום: חגית אברהם.
נווה שאנן המשיכה לתקוף את שערה של "הפועל חליסה" ומספר דקות לאחר מכן, היה זה בדקה ה-14 כשדניאל לידור קשרה האחורי של נווה שאנן שהצטרף לקבוצה לפני מספר ימים, הוכשל בתוך הרחבה ושופט המשחק שהיה קרוב הצביע על הנקודה הלבנה, כשבבעיטת הפנדל היה זה מי אם לא נתנאל לוי שבבעיטה חלשה ופשוטה הטעה את השוער וקבע 2:0 לנווה שאנן, כך היתה גם תוצאת המחצית והקבוצות ירדו להפסקה.

המחצית השנייה של המשחק החלה בלחץ אדיר ושוב נפתחה בשליטה מלאה של נווה שאנן ובדקה ה-58 הגביהה מושיקו פרנסיס כדור מדויק לרחבה היישר לראשו של השחקן הנמוך ברחבה המגן השמאלי דור זינו, שבנגיחה חזקה, הכניע את השוער וקבע 3:0 לנווה שאנן.

מוחמד חטיב בניסיון לחלוף על פני שחקן. צילום חגית אברהם.
 מנגד "הפועל חליסה" לא הרימה ידיים ומספר פעמים ניסתה לכבוש את שער היריבה, אך היא לא הצליחה לתרגם זאת למצבים מסוכנים מול גיא חכמון שוערה של נווה שאנן האורחת שהתעלה ברמתו והיה ביכולת מצוינת. הנווה שאננים המשיכו לתקוף גלים גלים את חליסה והשער הבא לא איחר לבוא כשבדקה ה-68, לאחר עבירה על שחקן, הגביהה השוער גיא חכמון כדור גבוה וארוך לרחבה ישירות לרגליו של דור זינו ששוב לא היסס ובבעיטה חזקה לשער הכניס את שערו השני במשחק שקבע גם את תוצאת המשחק 4:0 לנווה שאנן.

יש לציין, כי למשחק זה צורפו לראשונה לסגל הקבוצה הבוגרת גם השוער נועם מרקו ותאמר חמאד שני שחקני קבוצת הנוער של המועדון "מכבי נווה שאנן יוסף שריקי", כשחמאד אף שותף לראשונה במהלכה של המחצית השנייה של המשחק.  

בסיום, 4:0 גדול ומשכנע של נווה שאנן על הפועל חליסה. חניכיו של אוהד שמאי שיחקו כדורגל נהדר ויפה לעין ברוב שלבי המשחק ועם סיומו התפנה אוהד שמאי מאמן הקבוצה המנצחת לראיון קצר לאתר "חיפה ספורט", שאמר: "ברצוני להודות לכל השחקנים ששיחקו משחק לחימה יפה לאורך כל שלבי המשחק, אין ספק שהיה זה משחק ממושמע של כל השחקנים, הנעת הכדור היתה מצויינת ואני רוצה להודות לכל אחד ואחד מהשחקנים על המשחק הקבוצתי היפה. אילו היינו משכילים גם להכניס לשער את הבעיטות שהחמצנו הייתה התוצאה אף גבוהה יותר. זהו, המשחק הזה כבר מאחורינו ואנו צריכים להתכונן למחזור הבא, במשחק הבא שלנו בליגה שם מחכה לנו משחק חוץ קשה נגד קבוצת "מכבי עירוני ברטעה".

הכובשים מימין, נתנאל לוי, דור זינו (צמד שערים), הראל ג'ורנו. צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.