לאחר ההפסד - אופטימיות בהפועל

מאת אבישי עזר | לאחר ההפסד 2-0 להפועל תל אביב כץ מגבה את כהן "שיחקנו טוב" אבל גם מבקר "צריך לעבוד על המצבים הנייחים"

הפסד שני ברציפות להפועל חיפה אבל בהפועל לא מתרגשים ואפילו יש שיגידו מעודדים, אלי כהן אמר בסיום המשחק, "פתחנו לא טוב, לאחר מכאן השתלטנו על המשחק, פתחנו את המחצית השנייה רע וספגנו ושוב הייתה ירידה, אני לא מרוצה מרמת המשחק, הגענו להרבה מצבים ולא כבשנו, אנחנו לא מספיק יציבים, גם ב2-0 לא ויתרנו ושיחקנו עד הסוף."כהן התייחס גם למשחק בשבוע הבא ואמר "אין דבר כזה משחק קריטי שבוע הבא זה משחק חשוב, יש לנו מספיק זמן, לא נעשה סיכומים עכשיו זה עוד מוקדם".

בקשר לצבירת הנקודות של הקבוצה אמר "הייתי רוצה להיות עם יותר נקודות בחלק הזמן הזה של העונה, אנחנו בתהליך התקדמות למרות התוצאה. צריך לעבוד קשה ולהשתפר אני חושב שנראנו טוב לפרקים גדולים במשחק, אני לא עושה סיכומים אחרי כל משחק.

הבעלים ונשיא הקבוצה יואב כץ גיבה בסיום המשחק את המאמן ואמר "יש אכזבה, אבל היום שיחקנו טוב, נלחמנו ורצינו, הדברים שאמרתי במהלך השבוע השפיעו לטובה על השחקנים וגרמו להם לרוץ ולשפר את הקצב".

כץ התייחס גם לעובדה שהקבוצה סופגת המון ממצבים נייחים, "אולי אנחנו צריכים לשנות את הצורה שאנחנו עומדים במצבים נייחים, נלחמנו ורצינו ובסוף שוב ספגנו ממצב נייח, חייבים לעבוד על זה".

כץ גם התייחס לבחירת שחקני ההרכב "לי אין את הידע לבחור מי צריך לשחק ומי לא, יש רוטציה והמאמן מחליט, תפקידי לבחור את האנשים שצריכים לבחור שחקנים ועד כה הם עושים עבודה טובה".

גם שחקן הקבוצה התייחס למשחק ואמר "היה משחק חזק בגול הראשון בכלל לא בטוח שהייתה עבירה צריך לראות את זה, בגול השני הייתה עבירה בוודאות והשער היה צריך להיפסל, הפועל תל אביב בקושי הגיעו להזדמנויות בחצי הראשון.
בעשרים דקות האחרונות השוער של הפועל תל אביב הציל כדורים מדהימים".

עוד הוסיף הקשר "אני מסכים שאנחנו לא יציבים אבל המחויובות שלנו תעזור לנו בעתיד, היום נלחמנו ואני שמח עם הגישה של השחקנים, אני רוצה להודות לאוהדים שהגיעו היום".

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.