אלירן עטר יפתח

מאת נאור מימוני | אלירן עטר וגילי ורמוט תורגלו בהרכב לקראת מכבי תל אביב, אלירן עטר יפתח בהרכב, שחר הגיע לעודד

הקבוצה הירוקה בכוננות שיא לקראת המשחק החשוב מול מכבי תל-אביב שיערך ביום שני (21:00) באצטדיון העירוני של נתניה, ביתה הזמני של הצהובים.

מאמן הירוקים רנה מולנסטיין עדיין לא גיבש דעה לגבי ההרכב שאיתו יעלה למשחק. בנוסף, קהל האוהדים הירוק לא ממש אהב את הגישה של המאמן מולנסטיין אחרי שהתראיין במשחק ראווה לזכר אלון בקל ז"ל בכרמיאל, ואמר "מכבי תל-אביב היא לא יותר מעוד משחק בליגה בישראל". ארגון האוהדים, מבין את חשיבות המשחק מול הצהובים, במיוחד אחרי התבוסה בשלהי העונה האחרונה 6:0, ורוצים להחזיר את הכבוד האבוד.

כ-60 אוהדים ירוקים הגיעו לאימון הקבוצה וזרקו רימון עשן כדי להכניס אדרנלין לשחקנים ולהסביר להם שחייבים ניצחון ושום דבר אחר לא מתקבל על הדעת.

ארגון האוהדים "הקופים הירוקים" הוציא הודעה בעמוד הפייסבוק שלו עם מסר ברור מאוד "תלחמו כאילו שזה יומכם האחרון..."

צילום: פייסבוק הקופים הירוקים.


נשיא הקבוצה יעקב שחר הגיע גם הוא לעודד את השחקנים ושוחח איתם בקצרה ואמר להם: "אני תומך בכם ובאתי לחזק אתכם ולאחל לכם הצלחה. אתם עובדים קשה וטוב, ואני מקווה שנשיג תוצאה טובה".

בפן המקצועי, על פי האימונים האחרונים אלירן עטר יפתח בהרכב כאשר כל הרכב ניסיוני אותו הציב מולנסטיין באימון כלל את אלירן עטר, בין הקורות יהיה זה מבחנו הגדול של עמרי גלזר שיחליף את לויטה הפצוע, נראה גם שחולית ההגנה תמשיך לקבל קרדיט, צמד הבלמים מארק ואליינטה ודקל קינן יפתחו בהרכב, בעוד שמריו מוסא וגארי קגלמאכר יהיו המגינים, גם נטע לביא, קאמיל ואצק ורועי קהת יפתחו בקישור.

למרות הורדת הציפיות של מאמן הירוקים שזה "רק עוד משחק ליגה", בצוות המקצועי מודעים לכך שהמשחק הזה הוא צומת דרכים לקבוצה הירוקה, האם פנייה יהיו להילחם בצמרת הגבוהה? או שעוד עונה מכבי חיפה תאבק על מקומות 3 עד 5 עם כרטיס לאירופה.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.