שני ברציפות - הפסד נוסף להפועל

מאת אבישי עזר | הפסד שני ברציפות להפועל חיפה קריאות תתפטר לאלי כהן  

המשחק בין הפועל חיפה מקומית, לבין הפועל תל אביב יצא לדרך כאשר הקהל התל אביבי שולט ביציעים, לעומת הקהל המנומנם של החיפאים, סך הכל הגיעו לאצטדיון סמי עופר כ5000 צופים.

המשחק נפתח כאשר הפועל ת"א לוחצת וגורמת לפניקה בהגנת החיפאים, כבר בדקה ה-1 שלח קלאודיו בומבה כדור מעל למשקוף שערו של פיט פלטהאוזן, שהיה בספק אך לבסוף קיבל את חולצת השוער הראשון.

צילום: אבישי עזר,חיפה ספורט
בדקה העשירית זכו אוהדי חיפה לראות חצי התקפה ראשונה, כאשר כדור חופשי הוגבה לרחבה הרוש השמיט והגנת התל אביבים הרחיקה את הכדור, לחץ ושוב לחץ זה מה שאפיין את רבע השעה הראשונה של המשחק ואלי כהן נאלץ לעמוד ולגעור בשחקניו ללא הפסקה.

בדקה ה22, דולי מנגה ניסה לצאת קדימה לאחר ניסיון התקפה של חיפה ונעצר בעבירה של פיליפ יאזביץ, הדבר הביא לחילופי מהלומות קלות אשר הופסקו ע"י השופט, איתן שמואלביץ. לאחר כשלושים דקות של משחק, פיט פלטהאוזן זינק ולקח כדור מסוכן אשר נבעט מתוך רחבת ה16 אל הפינה ושמאלית ומנע יתרון ודאי של הפועל תל אביב.

צילום: אבישי עזר,חיפה ספורט
בדקה השלושים וחמש, חיפה יצאה למתפרצת עם חמישה שחקנים אך לבסוף איבדה את הכדור בשלומיאליות על סף הרחבה. גל שיש ראה את הצהוב הראשון במשחק בדקה ה 36 לאחר ויכוח עם השופט.

דווקא לאחר שנראה כי הפועל חיפה יצאה מההלם של הדקות הראשונות, חור בהגנה הביא את אהרון שוינפלד למצב של כיבוש ודאי והיה זה משקוף השער שהציל את המארחת מפיגור סמוך לשריקת המחצית. בדקה 44 כדור אדיר של אדילסון באהיה משמונה מטרים נהדף ע"י אריאל הרוש והקבוצות יורדות ב 0-0 שהלך והשתפר ככל שהזמן חלף.

צילום: אבישי עזר,חיפה ספורט
עם פתיחת המחצית הפועל ת"א ביצעה את החילוף הראשון, כאשר בן רייכרט נכנס במקומו של נמניה ניקוליץ.

בדקה ה49 כדור חופשי שטוח מבלבל את פלטהאוזן ונכנס פנימה, עומרי אלטמן מעלה את האורחים להיתרון מוצדק בהחלט.

הפועל תל אביב המשיכה לתקוף ללא הרף ונגיחה חזקה משבעה מטרים נעצרה רגע לפני שהכדור פוגש את הרשת בפעם השנייה ב 56 דקות.

בדקה 59 אלי כהןערך ת החילוף הראשון שלו כאשר לאלה שהיה בספק גדול למשחק יצא ובמקומו נכנס שלומי ארביייטמן בניסיון לעזור לחבריו לחזור למשחק.

דקה 62 האורחים עולים ל 2-0 לאחר שפלטהאוזן עצר נגיחה שהגיע בעקבות כדור קרן, אך קלאודיו בומבה דחק את הכדור פנימה לאחר ערבוביה ברחבה. שחקני חיפה שטענו לעבירה לא ידעו את נפשם מרוב כעס אך שמואלביץ דאג להרגיע וסימן על עיגול האמצע.

צילום: אבישי עזר,חיפה ספורט
עד לסיום המשחק הפועל חיפה הגיעה לכמה הזדמנויות ובדקות האחרונות ממש יצרו לחץ על שער הפועל תל אביב אבל לא השכילו לכבוש בהחמצות מסמרות שיער, מה שאפיין את הפועל חיפה במשחק הזה זה בעיקר לחץ ועצבים.

בסיום המשחק ירדו אלי כהן ושחקניו לקול שריקות הבוז של הקהל המקומי המאוכזב, החל מספיגת השער השני זכה אלי כהן לקריאות תתפטר.

הפועל תל אביב: אריאל הרוש, אוראל דגני, גל שיש, אדי גוטליב (עופר ורטה, 78), שמואל שיימן, קלאודיו בומבה, אביחי ידין, נמניה ניקוליץ' (בן רייכרט, 46), עומרי אלטמן, דולי מנגה וארון שוינפלד.

הפועל חיפה: פיט פלטהאוזן, דור מלול, ניסו קפילוטו, ברונו פיניירו, חיים מגרלשווילי, ז'וליו סזאר (מקסים פלקושצ'נקו, 66), לירן סרדל (הישאם כיוואן, 74), חנן ממן, פיליפ יאזביץ', מהראן לאלה (שלומי ארבייטמן, 59) ואדילסון בהייה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.