ירוק חוזר - המאמן "ממשיכים בתהליך"

מאת נאור מימוני | ניצחון גדול למכבי על מכבי תל אביב, קגלמאכר הצטיין, מולנסטיין "ממשיכים בתהליך"

שתיים מהקבוצות הכי גדולות בארץ נפגשו הערב באצטדיון נתניה. סיפקו לנו משחק מלא באמוציות, והזכירו לנו כמה התגעגענו למשחקים גדולים כאלה, אך הערב הצד הירוק חגג. החניכים של רנה מולנסטיין הציגו משחק הקרבה ועם שני שערים יפיפיים של עטר וקגלמאכר, השיגו ניצחון יקר 2:0 על היריבה המיתולוגית.

המשחק נפתח הרבה לפני שריקת הפתיחה על הדשא, מחנאות האוהדים בין הירוקים לצהובים התחילה בנעימה צורמת, המון אלימות, קללות ופרשיות שכבר לא רוצים לראות בבית ספרנו, אוהד ירוק מצא עצמו בבי"ח. בתוך כותלי האצטדיון הקהל הירוק, כ-1200 אוהדים פתחו בטירוף כהרגלו. רימון עשן, קריאות נגד יוסי בניון, אך ברגע שהעשן התפזר, ראינו את אחד המשחקים הטובים של הקבוצה מהכרמל.

השופט אוראל גירנפלד פתח את המשחק באצטדיון נתניה מול עיני כ-13 אלף צופים.

מכבי תל-אביב פותחת את המשחק יותר טוב והחזיקה את הכדור יותר מהירוקים.

בדקה ה-7 אכזבה גדולה לאייל גולסה שנפצעה במפשעה ופינה את מקומו לגל אלברמן,

בפתיחת המשחק השחקנים של מולנסטיין נראו מהוססים משהו והייתה זו מכבי תל אביב שהכתיבה את הקצב אך ללא אירועים מסוכנים, בדקה ה-16 מריו מוסה מקבל כדור נהדר מורמוט לאגף שמגביה לרחבה עד אלירן עטר שבועט וולה אדיר שמכניע את ראיקוביץ'. וכן, הוא חוגג מול קבוצתו לשעבר למי שתהה. 1:0 לירוקים.

הגול נתן לשחקני מכבי ביטחון והם החזיקו בכדור קצת יותר, ברבע שעה האחרונה הייתה זו שוב מכבי תל אביב שחזרה להכתיב את הקצב אבל לא סיכנה את שערו של עומרי גלזר יתר על המידה.

המחצית השנייה נפתחה בסערה מבחינת מכבי תל אביב שפתחה בלחץ אדיר בניסיון להשוות, אך היה זה עומרי גלזר שמנע ממנה שער, בדקה ה72 ואצ'ק העביר כדור לקגלמאכר ששלח פצצה לחיבורים של ראיקוביץ' ו2-0, המגן עוד הספיק להציל לקראת סוף המשחק כדור מקו השער, בסיום 2-0 ירוק.

במכבי חיפה מחכים להרגשה הזאת כל כך הרבה זמן, ניצחון ליגה על מכבי תל אביב (2-0), אלירן עטר עם קאמבק מרשים שער ויכולת טובה, עומרי גלזר השוער הצעיר הוכיח שבהחלט יש על מי לסמוך בין הקורות.

בסיום המשחק אמר מאמן הירוקים רנה מולנסטיין "זה היה משחק קשה וידענו שיהיה כזה, אני גאה בשחקנים, כבשנו והתגוננו נהדר" עוד הוסיף המאמן "נכון שזה משחק חשוב, אבל עדיין זה 3 נקודות, אני שמח שעטר חזר מהפציעה בצורה טובה, בנינו אותו לאט לאט והייתה לי הרגשה טובה לגביו כשצפיתי בו באימונים".

מולנסטיין התייחס לעניין האמירה שלו בתחילת העונה לפיה מכבי חיפה מכוונת לאליפות "אני לא אמרתי שהמטרה היא אליפו, אמרתי שמועדון בסדר גדול של מכבי חיפה צריך לשאוף לאליפות כל הזמן, כרגע אנחנו בתוך התהליך ונמדוד את עצמנו כל שבוע וכל חודש מחדש".

צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.