תבוסה למכבי בארנה

מאת מערכת האתר | תבוסה כואבת למכבי חיפה מול הפועל ירושלים, מעמדו של רחימי בסכנה? 

מכבי חיפה התארחה הערב בארנה בירושלים ולא ממש יכלה להפועל המקומית, משחק שהיה חד צדדי ברוב שלביו זאת על אף ניסיון של מכבי חיפה ברבע השני להפגין נוכחות, בסיום 93:71 לזכות הירושלמים, בצד הירוק כמעט כרגיל מי שסיפק את הסחורה היה עמית שמחון עם 17 נקודות בדיוק כמו למיצ'ל, מכבי עדיין ללא דיברתולומאו, פיימוס וקופרברג הפצועים.

כעת העיניים נשואות לעבר הבעלים ג'ף רוזן האם הוא יבחר לגבות את רחימי או שירצה לזעזע, כזכור כבר רוזן הנחית לצוות המקצועי עוזר מאמן חדש לאחרונה.

הרבע הראשון כבר סימן על הבאות מבחינת הפועל ירושלים שפתה בסערה ועלתה ליתרון 12 נק' (20:8), מכבי החזירה מחלחמה משל עצמה והצליחה לצמק את התוצאה גרייבס קלע שלשה עם הבאזר וקבע 29:24 בסיום הרבע להפועל ירושלים, ברבע השני החניכים של רחימי ניסו לחזור למשחק ברשותו של מיצ'ל והצליחול הישאר צמודים לירושלמים, אלא שאז בר טימור התעורר והוביל את הפועל ירושלים לריצה של 19:0 ו-54:43 בסיום המחצית לזכות האדומים.

הרבע השלישי היה פשוט רע מבחינת מכבי חיפה והירושלמים עשו ככל העולה על רוחם, רצף של קליעות שלוש שם את הפועל ירושלים כבר ב-23 נק' הפרש ממכבי חיפה - 80:57 עם סיום הרבע השלישי. הרבע הרביעי כבר היה אבוד מבחינת מכבי, שלמרות רבע חלש של האדומים מבחינה התקפית (13 נק') לא השכילו לצמק את התוצאה ובסיום 93:71 לזכות הפועל ירושלים.

מכבי חיפה פתחה עם: אלכס פרז, עמית שמחון, טוני מיצ'ל, עוז בלייזר ואורלנדו מנדז-ולדז.

קלעו למכבי חיפה: עמית שמחון וטוני מיצ'ל 17 נק' כ"א, וויל גרייבס ועוז בלייזר 8 נק' כ"א, אלכס פרז 7 נק', ווילי וורקמן 6 נק', אורלנדו מנדז-ולדז 5 נק', ניר שריד 3 נק'.
צילום: מיכה קייזנר - מכבי חיפה.
אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.