הפועל הפסידה - תגרה המונית בסיום

מאת מערכת האתר | הפסד להפועל בדרבי קבוצות האוהדים של הליגה הלאומית, בסיום אלימות קשה בין האוהדים 

הפועל חיפה ארחה הערב (שלישי) למפגש פיקנטי משהו את הפועל רמת גן\גבעתיים שגם היא בדיוק כמו הפועל חיפה מנוהלת על ידי אוהדיה, משחק הפכפך שבסיומו הלך לכיוון הפועל רמתגן\גבעתיים שניצחה 82:78.

צילום: מועדון הפועל חיפה.
אבל עם כל הכבוד לכדורסל מה שהעיב על המשחק הייתה תגרה המונית שהתרחשה בסיום המשחק בין אוהדי הקבוצות, אוהדים משתי הקבוצות התגרו אחד בשני במהלך המשחק כולו, ביציאה מהמגרש בחניון של היכל הספורט רוממה "נפגשו" אוהדי שתי הקבוצות ובמקום התפתחה תגרה בסיומה אוהדים נפצעו, במועדון הפועל רמת גן\גבעתיים טענו שאוהדי הפועל חיפה פגעו בהם באמצעות שוקר חשמלי, אוהדי הפועל חיפה טענו מנגד שמרגע הגעתם למגרש של אוהדי הפועל רמת גן\גבעתיים הם התגרו וחיפשו לעורר פרובוקציות.

כן והיה גם משחק, הרבע הראשון הפועל חיפה שלטה אבל לא הצליחה לברוח והרבע הסתיים בתוצאה 26:24 לטובת הפועל גבעתיים, ברבע השני הפועל לא נראתה טובה וגבעתיים בעזרת הגנה חזקה הצליחה להגדיל את הפער ולרדת למחצית ביתרון 7, 53:46.

במחצית השנייה הפועל פתחה טוב ואף הצליחה להוביל, אך גבעתיים עם סיום טוב הצליחה לרדת שוב ביתרון 70:66, הרבע האחרון היה צמוד אבל גבעתיים שמרה פער סביר ובסופו של דבר ירדה מנצחת עם 82:78.

הפועל חיפה פתחה עם: פרסלני, ניב, הוארטס, קינו, זינדרמן.
אלימות בסיום. צילום:חיפה ספורט.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.