ניצחון ענק לנווה שאנן

מאת מערכת האתר | ניצחון 1:2 ענק ל"מכבי נווה שאנן אלדד" על המוליכה "הפועל בני פאראדיס"

במוצאי שבת 26.11.2016, במסגרת ליגה ג' של מחוז שומרון התקיים משחק הכדורגל בו אירחה בביתה שבמגרש אתו"ס בחיפה קבוצת "מכבי נווה שאנן אלדד" את מוליכת הטבלה קבוצת "הפועל בני פאראדיס". החיפאים מנווה שאנן, עלו למשחק בידיעה שזה לא עומד להיות משחק קל גם במגרשם הביתי, מול קבוצה חזקה ומסוכנת בהתקפות שלה, אך נווה שאנן מצידה רצתה להוכיח שגם היא מסוגלת להפתיע ולהכריע את המשחק לטובתה.

חוגגים בחדר ההלבשה. צילום: דוברות - אדיר יזריף.
המשחק ברובו היה שווה כוחות והתנהל ברוח חזקה שנשבה ובקור עז ששרר באיזור, כשכל קבוצה מנסה לכבוש את שער היריבה, אך היה זאת ללא הצלחה ולאחר משחק שקול של שתי הקבוצות הן ירדו להפסקה בתוצאה 0:0.

עם תחילת המחצית השנייה היו אלה דווקא שחקני הקבוצה האורחת מפארדיס שכבשו את השער הראשון במשחק ועלו ליתרון כשהכניעו את גיא חכמון שוערה המצויין של נווה שאנן, 1:0 לפארדיס.

לאחר כיבוש השער, שחקני נווה שאנן לא אמרו נואש והמשיכו ברוח הלחימה ובשאפתנותם הרבה לתקוף את שערם של האורחים ובכך החלו לשלוט במשחק ללא עוררין ברוב שלבי המחצית כשהם מציגים כדורגל טכני משובח ברחבת שער היריבה מפארדיס, היתה זאת תצוגה שלא הייתה מביישת קבוצה שמצהירה על כוונות לעליה וגם התוצאות לא איחרו לבוא, כשבדקה ה - 63, נווה שאנן איזנה את התוצאה כשהיה זה חלוצה המצויין של נווה שאנן הראל ג'ורנו שהשתלט על כדור טועה ברחבת היריב, כבש והכניע את שער האורחים, 1:1 שיויון במשחק.

לאחר 7 דקות מכיבוש שער השיויון, היה זה אור פרץ קשרה המהיר של נווה שאנן שקיבל כדור ברחבה וזה לא היקשה להכניע את שוערה של היריבה האורחת מפאראדיס וקבע גם את תוצאת המשחק, כשידם של שחקני נווה שאנן על העליונה, בסיום 1:2 ענק לנווה שאנן.

יש לציין כי ברק אלי, שופט המשחק שפט בדייקנות רבה והיה מצויין לכל אורכו של המשחק.

חניכיו של אוהד שמאי מאמן הקבוצה המנצחת מנווה שאנן שיחקו כדורגל טקטי יפה לעין ברוב שלבי המשחק ועם סיומו, אמר שמאי: "המשחק היה קשה והתעלה לרמה גבוהה ביותר, שתי הקבוצות היו טקטיות וממושמעות , שחקני קבוצתי יישמו את ההוראות הטקטיות שהעברתי להם במהלך המשחק והם נתנו עבודה קשה ובתנאים ממש הזויים של רוחות חזקות וקור עז. המשחק הזה כבר מאחורינו ואנו כרגע עם הפנים קדימה למשחק החוץ הקרוב שלנו שייערך ביום שישי הקרוב נגד הפועל בני ג'סר אל זרקה. ברצוני להודות לכל הצוות המקצועי וההנהלה ואני גאה בשחקנים שלי על עבודת הצוות והלחימה שלהם על כר הדשא. כולי תקווה שתהיה המשכיות למשחק זה גם באימונים שיתבטאו גם במשחקים הבאים שלנו בליגה. ברצוני להקדיש את הניצחון הזה לכל לוחמי האש וכוחות הביטחון שעשו עבודת קודש ובחירוף נפש עז שנלחמו בלהבות הבוערות להצלת חיי אדם, הם הגיבורים האמיתיים שלי ושל כולנו ולמנהל הקבוצה אלי פסו שלראשונה לא הגיע ולא היה עימנו במשחק וזאת בגלל שנקרא בדחיפות לעבודתו הביטחונית, עקב גל השריפות שפקד את העיר חיפה".
 צילום: דוברות - אדיר יזריף.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.