צפי לאצטדיון מלא מול בית"ר

מאת רובי לוי | בחיפה מרוצים מהמשחק אמש, ביקוש רב לכרטיסים לקראת בית"ר ירושלים - פלט עדיין פצוע 

במכבי חיפה לא מתרגשים יתר על המידה מההפסד אמש להפועל באר שבע, המאמן רנה מולנסטיין ראה דברים חיוביים במשחק ואמר: "זה היה משחק מצויין, עשינו שתי טעויות שעלו לנו בשערים, אני מרוצה מהצעירים ששולבו".

בגזרת הפצועים, החלוץ גליינור פלט עדיין פצוע ובמועדון לא בטוחים כי החלוץ יהיה כשיר למשחק מול בית"ר ירושלים כמוהו גם הבלם עאיד חבשי שעדיין לא כשיר, הבלם מארק וליינטה אמור לחזור לאימונים בהדרגה וצפוי לקחת חלק במשחק.

צילום: האתר הרשמי - ראובן כהן.
לקראת ינואר במכבי חיפה עובדים בשקט ולא מרבים להתייחס לנושא ההעברות, מה שכן ידוע זה הרצון של מכבי לראות את הקשר ז'אורז'יניו והחלוץ עומר דאמרי לובשים ירוק, לא מן הנמנע שבחיפה ינסו להנחית בלם חדש. התנאים מול עומר דאמרי וסוכנו די סגורים וכרגע הבעיה שעל הפרק היא החוזה שיש לו מקבוצתו לייפציג הגרמנית, החלוץ לא מוכן לוותר על הסכומים אותם הוא מרוויח בגרמניה וידרוש מקבוצתו להשתתף בשכרו עד סוף העונה, הערכות הן כי לקראת חלון העברות הדברים יסודרו והחלוץ יצטרף לקבוצה.

באשר לקשר הברזילאי של בני סכנין, העניינים סבוכים יותר זאת נוכח העובדה שסכנין דורשת לקבל תמורת הקשר שחקנים ממכבי חיפה, בין השמות שעלו הם: פיראס מוגרבי, עיאד חבשי ועטא ג'אבר גם שמו של החלוץ שובל גוזלן הועלה לאחרונה, מנגד להנהלת סכנין ברור שאם בינואר הזה לא תתבצע שום עסקה סביב השחקן, הרי שבקיץ הוא יעזוב אותם ללא תמורה בסביבת השחקן אישרו: "כל הזמן יש התפתחויות בנושא".

לקראת המשחק ביום שני (5.12, בשעה 21:00) ישנו ביקוש רב לכרטיסים וכרגע נותרו בקופות בסביבות 3000 כרטיסים בלבד, ובמכבי מצפים לאצטדיון מלא.
קרוב ללבוש ירוק.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.