קלינגר:"קיבלתי שולחן נקי"

מאת אבישי עזר | ניר קלינגר בראיון מיוחד לחיפה ספורט, על תקרית אלי כהן - רואש "יש שני צדדים למטבע" ולקהל הוא מבטיח "נגרום לכם לשמוח" 

בהפועל חיפה מנסים לייצב את השורות ולחזיר את השקט אמנם המועדון עדיין לא הודיע באופן רשמי על מינויו של ניר קלינגר והודעה רשמית תצא בקרוב, המנג'ר המיועד התפנה לראיון מיוחד לאתר חיפה ספורט.

ספר קצת על התחושות, איך זה לחזור אל הבמה המרכזית של הכדורגל הישראלי?

"אני לא מרגיש כמישהו שחוזר, לא נעלמתי הייתי בשעריים, אני מסכים ששעריים היא לא במרכז העניינים אבל אני בכושר טוב (צוחק) העבודה שלי בערוץ הספורט כפרשן בעצם גרמה לי לעקוב אחרי כל מה שקורה בכל קבוצות ליגת העל, בדרך כלל שאתה מאמן קבוצה לא מעניין אותך מה קורה בקבוצות אחרות, אז שוב בערוץ הספורט קיבלתי מבט כללי על הליגה ועל הפועל חיפה בפרט ואני מרגיש מוכן".

עכשיו אתה חוזר דווקא לידיים של יואב כץ שבחודש האחרון ראינו שלא ממש מגבה מאמנים, דבר שלא ממש נותן ביטחון אתה מרגיש בטוח, שלם?

"אני אומר לך בכנות שיש מקרה כזה הכי קל לקחת צד ולהגיד שזה אשם או האחר אשם, מבחינתי וגם מבחינת דני גולן כל מה שקרה בזמן שאנחנו לא היינו חלק מהמערכת כאילו לא קרה, אנחנו קיבלנו שולחן נקי וככה גם נאמר לשחקנים באסיפה הראשונה, אתה מדבר על המקרה של אושרי, היתה וועדת משמעת בעניינו בשיתוף אירגון השחקנים אושרי התנצל וגם קיבל קנס, שוב מבחינתנו השולחן נקי ואני מקווה שמקרה כזה לא יקרה אצלנו, אבל כמובן שאם דברים כאלה יחזרו יכול מאוד להיות שאנחנו נטפל בהם אחרת אפילו בצורה אגרסיבית יותר ממה שקרה, אבל אני מעדיף לא להביט אחורה אלה רק קדימה, תהיה בטוח שלמטבע יש שני צדדים, אז כנראה שגם הצד השני לא היה נקי".

מהן המטרות לעונה זו, לאן אתה מכוון?

"יש מטרות מאוד ברורות ראשית הייתי רוצה לסדר את משחק ההגנה הקבוצה סופגת הכי הרבה שערים בליגה ביחד עם אשקלון, זו המטרה הראשונה לייצב את משחק ההגנה, והמטרה השניה היא להמשיך ולחזק את החלק ההתקפי הטוב של הפועל חיפה ולשלב בין הדברים כדי שאחד לא יבוא על חשבון השני אלו המטרות המקצועיות".

איפה נראה אותך יושב במשחקים?

"אני מניח שאשב על הספסל, למרות שהקונספט שאנחנו עומדים בו הוא כזה שלהפועל חיפה יש מאמן שקוראים לו דני גולן שאני הבאתי אותו לעבוד איתי יש לו את האוטונומיה לעשות דברים לבד, הוא איש מקצוע מצוין ואני סומך עליו במאה אחוז יש בנינו הבנה אבסולוטית אנחנו עובדים ביחד כבר 15 שנים לסרוגין, וזו תהיה חלוקת העבודה הוא מאמן ואני מנהל מקצועי, עכשיו אנחנו צריכים להביא תוצאות ויש לנו הרבה עבודה".

מה קורה לגבי ינואר יהיה חיזוק?

"כמובן שאנחנו מדברים על זה ויהיה חיזוק, קשה לי כרגע להגיד לך שמות אנחנו מדברים על תפקידים בלבד כרגע, ברגע שנעבור שניים שלושה משחקים נהיה חכמים יותר ונדע בדיוק מה צריך".

מילה להקהל, מה אתה יכול להבטיח להם?

"לקהל אני יכול לומר שאנו נעשה הכל כדי להצליח ולגרום להם לשמוח כמה שיותר".


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.