מוסא בספק - דמארי יצטרף?

מאת רובי לוי | לקראת הפועל תל אביב, מוסא בספק, יש סיכום עם דמארי מחכים לליפציג - קרלסן לרדיו חיפה: "מחפשים לחזק את הקבוצה" 

במכבי חיפה מתכוננים לקראת המשחק הראשון של הסיבוב השני מול הפועל תל אביב (שני), כזכור קאמיל ואצק מרצה עונש הרחקה (צהובים) ויעדר, גם המגן הקרואטי מוסא נמצא בספק, מי שחוזר בהדרגה להתאמן הוא הקשר גילי ורמוט וקיים סיכוי כי הקשר יהיה לפחות בסגל הקבוצה למשחק הקרוב.

צילום: מכבי חיפה האתר הרשמי.
בגזרת הרכש במכבי חיפה עובדים במרץ לקראת פתיחת החלון כפי שפורסם הבלם האיסלנדי הומר אורן אליופסון מועמד להצטרף לקבוצה, שם נוסף שעלה הוא שמו של החלוץ ההונגרי לובר קליניץ' שהוצע לקבוצה.

בגזרת עומר דמארי אין חדש וסוכנו גלעד קצב סיפר לתוכנית האוהדים של מכבי חיפה יציע ג': "עומר רוצה לשחק במכבי חיפה ולמעשה רוב הדברים מסוכמים, זה נכון שהוא מחובר להפועל תל אביב אבל לא הייתה שום הצעה ומכבי חיפה היא הקבוצה המועדפת על עומר עכשיו, כרגע לעומר שכר גבוה בלייפציג ואנחנו מחכים לשמוע מה עמדתם הסופית בנושא, במידה והם יסכימו להשתתף בשכרו של עומר, הוא יצטרף למכבי חיפה".


בנוגע לקשר בני סכנין ז'ואורז'יניו ישנה אי בהירות, סוכנו של השחקן איתן מזרחי אמר: "השחקן בהחלט מעוניין להצטרף למכבי חיפה, אבל כרגע לא נעשתה שום פנייה רשמית ממכבי חיפה, ברור שהעובדה שהשחקן מתגורר בכרמל עוזרת למהלך, זה לא יהיה פשוט כי גם סכנין עומלים על הצעת חוזה ואפשרות להשאיר את השחקן אצלה".

בעניין אחר אמש (שישי), התראיין מנהלה המקצועי של מכבי תור קרלסן לרדיו חיפה והתייחס לסיבוב הראשון ובכלל למצבה של מכבי חיפה: "אני נהנה בקבוצה ואוהב את התפקיד, מסביבי יש אנשים טובים שיוצרים אווירה טובה כולם רוצים בהצלחת הקבוצה, שניים או שלושה נצחונות לא הופכים אותנו לקבוצה גדולה כמו שהפסד או שניים לא הופך אותנו לרעים כל כך צריך להסתכל על הדברים בפרספקטיבה הנכונה".

קרלסן התייחס לתוכנית לטווח הארוך ואמר: "אנחנו עובדים באסטרטגיה סדורה לטווח ארוך ומחפשים לחזק את הקבוצה, ארבעה חודשים זה מוקדם לקבוע אם זה טוב או לא, השאיפה להחזיר את מכבי חיפה להיות מועדון מוביל וזה תהליך, שחקנים הם לא רובוטים לפעמים הולך יותר ולפעמים פחות."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.