קלינגר: "באים מוכנים לבני יהודה"

מאת רוני נבון | בראיון לתכנית הספורט של עיתון כלבו התייחס ניר קלינגר לכל אירועי השבוע האחרון בהפועל חיפה

בנושא הניצחון על הפועל אשקלון: "פתיחת סיבוב מוצלחת אבל הניצחון הגיע קצת בייסורים. מקווה שבאופן קבוע נתרחק מהתחתית, אנחנו רוצים המשכיות וזה יהיה חלום לעשות שני ניצחונות רצופים".

על תפקידו וקבלת ההחלטות במועדון: 
"אני נמצא בכל אימון, עושה הרבה שיחות עם השחקנים, הדינמיקה ביני ובי דני גולן מצויינת, ומי מקבל את ההחלטות? דני הוא המאמן לכל דבר ולי יש את הנושא המנטאלי,הרכש".

עוד בנושא קבלת ההחלטות דובר לא מעט בנושא הפועל חיפה על דבריו של יואב כץ בהקשר להמלצת הפרשן שלמה שרף על שינוי המערך, בנושא זה הבהיר קלינגר:

"זה טוב שיש סיעור מוחות בבחירת ההרכב אבל הוא לא צריך להיות רחב מדי. יואב כץ לא בסיעור המוחות שקובע את ההרכבים, דני גולן והצוות קובעים את ההרכב".

"יואב רואה את הדברים כביזנס, וככל הנראה לא הבינו את הכוונה שלו. בחדר ההלבשה כולם כבר ידעו מה הולך להיות ואילו חילופים יהיו, מה שסיפרו לא נכון וזה יצא מפרופורציות ".

בנושא מגרלשווילי: "לא יודע מה היה בעבר עם שחקנים, מה שקרה עם חיים היה מסר חד וברור  דרכו העברתי לשחקנים שהמסגרת תהיה מאוד קפדנית והדוקה, לא תהיה סבלנות בנושא משמעת ואם תהיה בעיית משמעת היא מטופלת מיד, חיים חזר להתאמן בתחילת השבוע וזה מסר לכל השחקנים ש יספיק הפעם ולא יקרה שוב ששחקן יישב ביציע".

לגבי חלון ההעברות המתקרב אמר קלינגר כי: "אנחנו יודעים איפה אנחנו רוצים לחזק את הקבוצה ודברים טובים יקרו".

אם כך, בינתיים נראה שצוות גולן-קלינגר עובדים קשה כדי להגשים את חלום רצף הניצחונות, הם "באים מוכנים לבני יהודה" וכמו כולנו, צופים משחק לא פשוט בין הקבוצות שבכל אחת מהן הוחלפו לאחרונה לא מעט מהדמויות המרכזיות. מה שבטוח, עד אז יצטרכו להתעסק עם עוד כמה מינויים ופרשיות שהעלה הבעלים לכותרות.
צילום: מתוך יוטיוב.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.