אביב חדד:"השמיים הם הגבול" / ראיון

מאת בן סער | אביב חדד בלמה של עירוני נשר בראיון מיוחד לחיפה ספורט, סיכום הסיבוב שלו 

אביב חדד בן 32, קפטן עירוני נשר, שיחק בליגת העל בבני יהודה והכח ר"ג ,מספר לנו על המרקם המיוחד שקיים בקבוצה, מפרגן לעמיתים, ולא חושב שבאמת קיימת קבוצה או שחקנים שמעל הסגל הקיים בנשר. הופתעתם מהיכולת של נשר והתוצאות עד כה? אביב ממש לא!

סיימתם את הסיבוב במקום החמישי, האם הופתעת?

אני לא מופתע מהיכולת של נשר ומהעובדה שסיימנו את הסיבוב במקום גבוה משציפו, בתקשורת לא סופרים אותנו אבל סך הכל יש לנו שחקנים עם רזומה עשיר ולא מבוטל בליגת העל כמוני כמו שי מימון, רן רול, דור כוכב, נאור עבודי ועוד. בהמשך ישיר ליכולת של השחקנים שלנו והצורה המקצועית בה אלדד מדריך אותנו התוצאות הגיעו וגילינו שאפשר לעשות דברים יפים העונה.

צילום: פייסבוק.
בתור שחקן ששיחק בליגת העל בקבוצות כמו הכח ר"ג ובני יהודה מה גרם לך לבחור בקבוצה צנועה כמו נשר שרק עלתה מליגה א' לליגה הלאומית?

היו לי מספר הצעות בסוף העונה אבל החלטתי לשנות אווירה ולעבור לצפון שם עוד לא שיחקתי. דיברתי עם אלדד המאמן לפני החתימה והוא אמר לי שהמטרה היא קודם כל לתקוע יתד בליגה, מבחינתי בכל מקום שהתחברתי אליו וחתמתי בו כיוונתי הכי גבוה שיש והשמיים הם הגבול.

במה מתבטאים לדעתך ההבדלים בין ליגת העל לליגה הלאומית?

בליגת העל הכדורגל יותר מהיר, יותר שטחים במשחק, יותר מהירות ויותר חוכמה משחק, בלאומית זה יותר כוח יותר טקטיקה. לדעתי לקבוצה מהלאומית שתפגוש קבוצה מליגת העל יהיה לה קל יותר לשחק מולה במובן מסוים.

האם אתה מסכים לדעה הרווחת שהחלק האחורי בקבוצה הוא הדומיננטי ביותר עד כה?

כל חוליית ההגנה עושה עונה טובה מאוד, אבל משחק ההגנה שלנו מתחיל מלמעלה, גם החלוצים והקשרים עובדים קשה ועושים הגנה והנתון שבמהלך הסיבוב היו 7 משחקים שלא ספגנו ברצף מדבר בפני עצמו. לטעמי אלדד שביט הוא טקטיקן ברמה גבוהה והוא יצליח בגדול, התאמנתי תחת מאמנים גדולים כמו קשטן, איוניר, אבוקסיס ואלי כהן(השריף) ולדעתי הוא בדרך הנכונה.

אתה הקפטן בקבוצה מאוד מגובשת, ספר לנו על הכימיה שקיימת בחדר ההלבשה?

יש כימיה מאוד טובה וכבוד הדדי, גם המחליפים מפרגנים ותומכים בשחקנים שפותחים בהרכב, חדר ההלבשה מאוד מיוחד, הייתי בהרבה קבוצות ופה כולם ביחד ואני אדאג גם שזה  לא ישתנה ,אני מכבד את כולם ואפילו נותן יותר תשומת לב לשחקני הספסל מאשר לאלו שבהרכב וזה נותן לנו כוח מיוחד מאוד.

איפה אתה רואה את עירוני נשר בסוף העונה?

אני רואה את הקבוצה ממשחק למשחק, אם נגיע למחזור 30 ונהיה בפליי אוף עליון מרחק 4-5 נקודות מהעלייה, לא מתבייש לומר שאנחנו נתמודד על העלייה, גם כשחתמתי על החוזה מול אמיל הכנסתי סעיף של פלייאוף עליון, כשאני מסתכל על שחקן שחקן שלנו, אני לא רואה בליגה הלאומית  שחקנים שעדיפים עלינו, גם בקבוצות הגדולות כמו מכבי נתניה והפועל עכו, כפי שאמרתי קודם, אם נמשיך ככה השמיים הם הגבול.
מרקם מיוחד. צילום: עירוני נשר - דף האוהדים.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.