נשר מסיימת בתיקו

מאת בן סער | תיקו 1:1 לעירוני נשר מול הפועל ירושלים, אלדד שביט: "השוויון של ירושלים טרף את הקלפים"

עירוני נשר מסיימת בתיקו מול הקבוצה מהבירה לאחר שכבר הובילה, המשחק לא התעלה לרמה גבוהה ונשר תנסה לחפש ניצחון במחזור הבא מול הפועל עפולה. אביב חדד היה בספק למשחק עקב פציעה בירך אך בסופו של דבר עלה לשחק.

צילום: בן סער.
המחצית הראשונה בנשר הייתה פעלתנית, כבר בדקה ה-8 הגנת נשר הרחיקה לא טוב והכדור הגיע לגיא כהן שמ-15 מטרים בעט החוצה. בדקה ה-14 הזדמנות ראשונה ממשית לנשר, כיאל הגביה מימין ורן רול בוולה בעט קרוב לקורה אך הכדור יצא החוצה. בדקה ה-22 דניס צ'ין לקח את הכדור, התקדם קצת ובעט לפינה אך השוער הדף. בדקה ה-42 ערבוביה ברחבה של ירושלים והכדור הגיע לרול שבעט טוב אך אבאברנל הצליח להוציא עם הרגל, מיד לאחר כך כדור קרן לנשר, ההגבהה הגיעה בסופו של דבר לראשו של דליבור פאנדז'ה שנגח מקרוב את היתרון 1:0.

בדקה 49 טעות בהגנת נשר כאשר כיאל לא מצליח להתגבר על השחקן באגף הימני שעושה בו ככל העולה על רוחו ומגביה את הכדור לגיא כהן שמקרוב דוחק את השוויון 1:1. רק בדקה ה74 הגיעה ההזדמנות הראשונה של נשר במחצית השנייה כשהכדור הגיע לסמיר שבעט מחוץ לרחבה אך השוער הדף. המשחק מסתיים בשוויון צודק, שתי הקבוצות לא יכולות לבוא בטענות במשחק בינוני כזה.

אלדד שביט התראיין לחיפה ספורט ודיבר על השבוע האחרון בגביע ועל המשחק היום:
"הגביע כבר מאחורינו, הייתה סיבה לרוטציה, לא הרבה יודעים אבל הרבה חלק מהשחקנים ברוטציה הזאת לא יכלו לשחק וגם היה רעיון מאחוריה  אך זה לא רלוונטי כבר. לגבי המשחק היום, השוויון של ירושלים טרף את הקלפים, הם הסתגרו וניסו לצאת למתפרצות, היה קשה לנו לייצר מצבים."

דליבור פאנדז'ה שכבש כבר משחק בית שלישי ברציפות התייחס לכך ולמשחק: "האמת שבתחילה האצטדיון הרגיש לי קטן ולא נוח, לא רגיל לשחק  במגרשים כאלה צרים אבל שמח שמצליח לי. השבוע הודחנו מהגביע וזה מאוד אכזב אותנו, אך אם רוצים להצליח חייבים להסתכל קדימה ולתת הכל מעצמך על מנת לנצח. הבקענו רק שער אחד היום, במחצית השניה נענשנו בגול ולא רצינו מספיק."

צילום: בן סער.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.