רוצים לחזור למסלול

מאת רובי לוי | לקראת הפועל תל אביב ורמוט כנראה יהיה בסגל, סאן מנחם מגן שמאלי, קגלמאכר: "אנחנו משתפרים" 

מכבי חיפה מגיעה למפגש מחר (שני) מול הפועל תל אביב לאחר שלא הצליחה לנצח בשלושת המחזורים האחרונים, במכבי חיפה יודעים שניצחון יתן הרבה אוויר לחניכיו של מולנסטיין שעובד בקדחתנות יחד עם המנהל המקצועי טור קרלסן, על רכש לינואר.

מכבי חיפה סובלת ממספר חיסורים משמעותיים בהרכב, קאמיל ואצק מורחק בעקבות צבירת כרטיסים צהובים, המגן השמאלי מריו מוסא פצוע ולא יהיה בסגל מי שיחליף אותו הוא סאן מנחם, הקשר גילי ורמוט שנעדר מהמשחקים האחרונים התאמן וצפוי לפחות להיות בסגל.

שחקן הקבוצה גארי קגלמאכר דיבר ביום במסיבת העיתונאים לקראת המשחק ואמר: "הפועל תל אביב יבואו עם מוטיבציה גבוה בגלל המצב שהם נמצאים בו, הם ירצו להראות שהם יכולים לשחק טוב, אני לא חושב שהמצב שלהם ישפיע על הדרך בה הם ישחקו".

 השחקן התייחס לסיום הסיבוב הראשון ואמר: "אני מרוצה מאיך שאנחנו נראים למרות שיכלנו לעשות יותר, הצלחנו לשמור על שער נקי הרבה פעמים, אני מרוצה מהשיפור שלנו".

המגן\בלם נשאל על נושא חלון העברות ועל חיבת הקהל אליו: "כל הקבוצות מחפשות להתחזק בינואר, זה טוב וטבעי, זה טוב אם יגיעו שחקנים חדשים טובים שיגרמו לתחרות על מקום בהרכב, בקשר לקהל אני שמח מאוד אני מאמין שהם רואים את יכולת שלי מעבר לגול נגד מכבי תל אביב."
צילום: מכבי חיפה - האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.