נוער: ניצחון לנווה שאנן על המוליכה

מאת מערכת האתר | ניצחון חוץ ענק 2:0 ל"מכבי נווה שאנן יוסף שריקי" על המוליכה "הפועל בני מוסמוס" 

ביום שבת 17.12.2016, במסגרת הליגה לנוער במחוז יזרעאל של ההתאחדות לכדורגל התקיים המשחק בו אירחה מוליכת הטבלה קבוצת "הפועל בני מוסמוס" במגרשה הביתי שבברטעה את קבוצת "מכבי נווה שאנן יוסף שריקי". החיפאים מנווה שאנן, עלו למשחק בידיעה שזה לא עומד להיות משחק קל מול קבוצה חזקה המובילה את הטבלה ומול קבוצה חזקה ומסוכנת בהתקפות שלה, שכבשה עד עתה שערים רבים, אך נווה שאנן מצידה רצתה להוכיח שגם היא מסוגלת להפתיע ולהכריע את המשחק לטובתה גם במגרש קשה זה.

צילום: דוברות "מכבי נווה שאנן אלדד" / אדיר יזירף
במהלך המחצית הראשונה המשחק ברובו היה דיי שקול עם יתרון קל לקבוצה הביתית. בקור עז ששרר במגרש בברטעה ובאיזור, כשכל קבוצה מנסה לתקוף ולכבוש את שער היריבה, אך היה זאת ללא הצלחה ולאחר משחק שקול של שתי הקבוצות הן ירדו להפסקה בתוצאה 0:0.

עם תחילת המחצית השנייה היו אלה דווקא המארחים שהמשיכו לתקוף גלים גלים את נועם מרקו, שוערה המצויין של נווה שאנן שהירבה להציל בהצלות מרהיבות את שערו. מנגד האורחת מנווה שאנן המשיכה לצאת להתקפות מתפרצות, שהתבטאו גם בשערים, כשבדקה ה - 76 כדור שבעט בר קצב מנווה שאנן פגע בדרכו בשחקן היריבה אגבאריה עבדאללה שהכניע את שוערו הוא, שער עצמי, 1:0 לנווה שאנן.

13 דקות לאחר כיבוש השער, שחקני נווה שאנן המשיכו ברוח הלחימה, בשאפתנות ובהקרבה ועם הרבה נחישות לתקוף את שערם של הביתיים ובכך החלו לשלוט גם במשחק כשהם מציגים כדורגל טכני משובח ברחבת שער היריבה ממוסמוס וגם השער השני לא איחר לבוא, כשבדקה ה - 89, היה זה לירוי בנג'ו קשרה המצויין של נווה שאנן שבבעיטת עונשין חזקה וישירה ממרחק של 25 מטר לשער, בו הודף השוער אגבאריה אבראהים את הכדור לתוך שערו הוא. שערו של לירוי בנג'ו מנווה שאנן קבע גם את תוצאת המשחק, בסיום 2:0 ניצחון ענק ומרשים לנווה שאנן !

יש לציין כי שופט המשחק אדר כהן, שפט את המשחק ברמה גבוהה, בצורה חלקה ובדייקנות רבה והיה מצויין בכל שלבי המשחק בו שלף מכיסו גם 4 כרטיסים צהובים.

חניכיו של אלכסנדר רוצ'ינסקי מאמן הקבוצה המנצחת מנווה שאנן שיחקו כדורגל טקטי יפה לעין ברוב שלבי המשחק.


עם סיום המשחק אמר רוצ'ינסקי: "המשחק היה קשה והתעלה לרמה גבוהה ביותר, שחקני קבוצתי יישמו את ההוראות הטקטיות שהעברתי להם במהלך כל המשחק והמשמעת שלהם היתה חזקה מאוד, שיחקנו משחק חכם וזה מה שהכריע גם את גורל המשחק, משבח את השחקנים שלי שהיו מאוחדים והם נתנו עבודה קשה ונלחמו על כל כדור וכדור ובהתחשב בקור העז ששרר במגרש. המשחק הזה כבר מאחורינו ואנו כרגע עם הפנים קדימה למשחק הבית הקרוב הבא שלנו שייערך ביום שבת הקרוב בחיפה נגד קבוצת "מכבי עירוני יפיע" שאף היא קבוצה חזקה ועיקשת וממוקמת בצמרת הטבלה בליגה".

צילום: דוברות "מכבי נווה שאנן אלדד" / אדיר יזירף.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.