הפועל רובי מסיימת סיבוב

מאת בן סער | הפועל רובי סוגרת סיבוב עם תיקו מול עירוני טבריה, בוארון:"נחזור חזקים יותר"

הפועל רובי שפירא שמטה נקודות וסיימה ב0-0 מול עירוני טבריה אך בסך הכל יוצאת מרוצה מהסיבוב הראשון וניצבת במקום השלישי בליגה צמודה לאיכסל וחדרה. במשחק אמנם לא היו שערים אבל היו לא מעט אירועים שכללו שני כרטיסים אדומים והחמצת פנדל במחצית השנייה.

במחצית הראשונה האירוע הבולט ביותר היה פציעתו של שחקן הקבוצה תאמר אחמד שמתבררת כפציעה לא קלה, כנראה באזור הרצועה הצולבת, השחקן הוחלף כבר בדקה ה-21.

בדקה ה-61, נשרק כדור עונשין לזכותה של טבריה, עידן וייצמן ניגש לבעוט את הכדור אך שלומי איטח הדף, מיד לאחר מכן כשרצה להוציא כדור מועמר קראקרה מטבריה ניסה לחלץ ממנו כדור בגליץ' וראה את הכרטיס האדום.

בדקה ה-79 הרחיק השופט עוד שחקן הפעם של הפועל רובי כאשר הוא שלף לסאמר ווהאב אדום על עבירה שביצע, זה האדום השני שמקבל השחקן העונה לאחר שרק השבוע חזר מההרחקה נגד חדרה.

חלוצה הלוהט של הפועל רובי בחודש האחרון פרסם בפייסבוק פוסט בו סיכם עד כה את העונה של האדומים: "יוצאים לפגרה קצרה עם הפנים קדימה והרגשה טובה. גאה בחברים שלי על סיבוב ראשון ענק, וכמובן מודה לקהל שמגיע ותומך בכל שבוע. מבטיח שנחזור חזקים יותר בשביל להשיג את המטרה".

ליגה א' צפון תצא לפגרה בת 3 שבועות ואז תצא הפועל רובי למשחק חוץ מול מ.ס.טירה.

צילום: אסף אורן.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.