אין כמו בבית - נצחון לרובי

מאת בן סער | ניצחון גדול להפועל רובי, קוטר:"המטרה להתחזק"

אחרי שנדדה בארבעת משחקי הבית האחרונים שלה, הפועל רובי אירחה סוף סוף במגרשי אתו"ס בחיפה  את מכבי צור שלום, עומר בוארון בתצוגה נהדרת(צמד שערים) ושמעון הרוש שנתן שואו גם בהתקפה וגם בהגנה(שער ובישול), הובילו את רובי לניצחון שני ברציפות (4:2) והקבוצה החיפאית משווה את מספר הנקודות לשתי המוליכות איכסל וחדרה, איזו צמרת יש לנו.

לפני המשחק נערך טקס הוקרה  לשחקנה לשעבר של הפועל רובי יוני יוספיפוביץ' ,ששיחק בקבוצה בשתי העונות האחרונות.

הביתיות והאוהדים עשו את שלהם כאשר הקבוצה שטפה את המגרש כמעט לכל אורך המשחק.

הפועל הפעילה לחץ כבר מדקות הפתיחה, ההזדמנות הראשונה גם הניבה את השער הראשון כאשר שמעון הרוש מצא בכדור מצוין את עומר בוארון שמול השוער לא התבלבל וכבש את הראשון 1:0.

בדקה 19 עומר כהן מסר נהדר לבוארון ששוב נמצא לבד מול השוער וגם את זה הוא לא פספס 2:0.

דקה עוברת וצור שלום חוזרת למשחק כשאקס הפועל חיפה בר קרסנר מסובב כדור נדיר מבעיטה חופשית בזווית קשה, לחיבורי הקורות ומפתיע את שלומי איטח ההמום 2:1.

בדקה ה33 יובל קרן מצור שלום ביצע כניסה מכוערת בשמעון הרוש, השופט שלף לקרן כרטיס אדום ואז התפתחה תגרה בין השחקנים וספסלי שתי הקבוצות שבמהלכה הורחק גם אחמד תאמר מהפועל רובי.

רובי לא התרגשה ובדקה ה43 כדור קרן מצא את ראשו של שמעון הרש שנגח את השער הראשון שלו בליגה, וזה כבר 3:1 להפועל רובי.

לקראת השריקה להפסקה  הקפטן יוני אוחיון, הכשיל שחקן של צור שלום ברחבה והשופט הורה על הנקודה הלבנה. אלון בוזורגי שלח את שלומי איטח לפינה השמאלית ואת הכדור לימנית 3:2, איזו מחצית!

במחצית השניה הייתה רק קבוצה אחת על המגרש והיא המארחת שיצרה מצבים מחד וסיכלה ניסיונות עקרים של צור שלום להגיע לשערה. מי עוד לא כבש היום??, ניחשתם נכונה, בדקה ה81 קיבל שלומי בן עשור כדור באגף השמאלי התקדם לרחבה הטעה את המגן, הפיל את השוער ונעץ את הרביעי שגם חתם את תוצאת המשחק. 4:2.

מאמנה של הפועל רובי עודד קוטר התראיין לחיפה ספורט בסוף המשחק והתבטא לגבי סוגיית המגרש הביתי הנודד והסגל שמצטמצם לאור העזיבה בשבועות האחרונים של כמה שחקנים:

"אנחנו כל שבוע עוברים למגרש אחר אין לנו את המגרש שלנו, המצב לא נעים, במיוחד כששיחקנו נגד איכסל בנצרת עילית, יש למגרש ביתי קבוע חשיבות."

עוד הוסיף המאמן "המטרה היא להתחזק,שני השחקנים שעזבו לאחרונה לא שיחקו ועזבו כדי לקבל דקות משחק, כמובן שאנחנו נתחזק בשחקנים שיתאימו מבחינה מקצועית ומבחינת החיבור לאוהדים ולמהות של המועדון."אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.