ג'ודו: ענבל שמש שבה ממחנה אימונים

מאת מערכת האתר | ענבל שמש ממחלקת הגודו של מכבי- חיפה ונבחרת ישראל חזרה ממחנה אימון של הסגל האולימפי המורחב- נשים שהתקיים ביפן כחלק מההכנות לקראת אולימפיאדת טוקיו  2020 בתחילת חודש ינואר תתחרה באליפות ישראל במשקל עד 63 ק"ג


ענבל שמש, שחגגה לאחרונה-20, ממחלקת הגודו של אגודת מכבי- חיפה ונבחרת ישראל, מתחרה במשקל עד-63 ק"ג, חזרה ממחנה אימון של הסגל האולימפי המורחב- נשים, שכלל תשע ספורטאיות, בראשותו של מאמן נבחרת הנשים- שני הרשקו.

מחנה האימון, שהתקיים כשלושה שבועות- רובו בעיר טוקיו, היה כחלק מההכנות הפיזיות והמנטליות, לקראת אולימפיאדת טוקיו-2020.

ענבל שמש: " מחנה האימונים היה מוצלח ביותר. התאמנו וקיימנו תחרויות מול נבחרת הנשים של יפן, שהיא מעצמה עולמית בגודו. יש אולמות ספורט המיועדים רק לגודו, ישנם מזרונים ענקיים. הכול נקי, מסודר ומאורגן לטובת ועבור הספורטאים.נחשפתי למקדש הגודו העולמי בטוקיו ובפרט למקום המיוחד של הגודו בתודעה ובשגרת החיים ביפן.

היו לי קרבות מול היפניות במשקל בו אני מתחרה- עד 63 ק"ג. יש להן סיגנון וטכניקה שונה מאשר לי. הן רציניות, מקצועיות וחדורות מטרה ובהחלט למדתי והפנמתי רבות ממחנה האימון ביפן. לכל אחת מהספורטאיות היפניות שהתאמנו איתן יש ספונסר  שתומך בהן כלכלית והשם של אותה חברה תפור  ומוטבע על בגדי הספורט שלהן  ממש כמו הספונסר התומך שלי- חברת נאקסט אורבן.

קשה מאוד להתחרות מולם בסגנון, באיכות ובתנועות הספציות שהם מייצרים. כדי ללמוד ולהעצים את שיטות האימון של הגודו ביפן, בחודש ינואר תצטרף לנבחרת ישראל, מאמנת יפנית בשם- מיקי טנקה, סגנית אלופת העולם ב-2010. ספורטאית ומאמנת מרשימה ומקצועית.

התאמנתי מאוד קשה, גם על המזרון וגם בחדר הכושר וחזרתי עם ידע וניסיון מקצועי שיעזור לי בהמשך התחרויות . אני צעירה ועתידי המקצועי עוד לפני. ברור שיש לי חלומות ושאיפות, בשביל זה אני נותנת 100 אחוז נטו באימונים ובתחרויות.

כעת שחזרתי ממחנה האימון ביפן, התחרות הקרובה, היא אליפות ישראל לבוגרים, שתתקיים עוד שבועיים , אני מבטיחה לעשות את הכול כדי לזכות בפעם הראשונה במדליית זהב ולהיות מוכתרת כאלופת ישראל לבוגרות בקטגוריה עד משקל 63 ק"ג. בנוסף, בשביעי לינואר, אני טסה עם נבחרת ישראל, למחנה אימון באוסטריה, אותו מארגן איגוד הגודו האירופאי".
צילום: ענבל שמש - אלבום פרטי.אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.