נשר במרומים

מאת בן סער | עירוני נשר מסיימת בסטייל את הסיבוב הראשון בליגה במקום החמישי לאחר שהיא משיגה את ניצחונה הגבוה ביותר העונה על נצרת עילית 3:1.

במזג אוויר חורפי וסגרירי נפתח המשחק ללא הזדמנויות ממשיות בעשרים הדקות הראשונות.

הסכר נפרץ בדקה ה25 - כדור חופשי לנשר, ההגבהה מצאה את דניס צ'ין שניסה לבעוט לשער אך במקום זאת הכדור שלו התגלגל לנאור עבודי
שעם העקב גלגל את הכדור פנימה  וכבש את
השער השני שלו העונה, 1:0 לנשר.

בדקה ה45 נשר יוצאת להתקפה מתפרצת שבסיומה עבודי מסר לפאנדז'ה שמצא את עצמו לבד מול השוער, לא התבלבל וקבע 2:0, שערו השלישי של הבוסני העונה.

בפתיחת המחצית השנייה נשר הייתה יכולה לכבוש את השלישי בהעתק כמעט מדויק של השער השני שבמתפרצת עבודי שלח כדור שהשאיר את פאנדז'ה שוב מול השוער אך הפעם הוא בעט לרגליו.

דקה 60: שוב הצמד עבודי את פאנדז'ה- עבודי הגביה משמאל לפאנדז'ה שהשאיר את הכדור לשי מימון שמכמה מטרים שם את השלישי של נשר ושער הבכורה שלו בקבוצה 3:0.

עוברות רק שתי דקות ונצרת עילית מצמקת, בן לולו פרץ מימין בלי מפריע והגביה לרוחב לג'ורג' אמסיס שנמצא חופשי ברחבה ללא שמירה שנגח פנימה 3:1.

התוצאה נשמרה עד לסיום ובנשר יכולים לטפוח לעצמם על השכם ולהיות גאים בסיבוב נהדר לקבוצה שעלתה רק העונה לליגה הלאומית והוציאה תוצאות פנטסטיות למרות שהתקציב הוא בין הנמוכים בליגה.

השבוע הבא יהיה עמוס ולא פשוט לקבוצה של
אלדד שביט שתפגוש באמצע השבוע שוב את
נצרת עילית למשחק גביע, הפעם בחוץ. שלושה ימים אחרי יחל כבר הסיבוב השני בו יארחו הנשרים את הפועל ירושלים שהביסה היום את הפועל עפולה 4:1.

אלדד שביט: "היה חשוב לנו לסיים את הסיבוב הזה
עם כמה שיותר נקודות, הסיבוב מבחינתו הירואי,
אסור לנו להסתנוור ואני מקווה שהחבר'ה ימשיכו
לתת את הכל, אנחנו גם נתחזק בהמשך" .
אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.