"נסתכל להם בלבן של העיניים"

מאת בן סער | משחק עונה להפועל רובי מול הפועל חדרה, יתכן שאיטח יפתח בשער, קוטר: "אין עדיין החלטה מי יעמוד בשער"  

הפועל רובי שפירא תארח מחר (שבת, 20:00) בביתה החדש באצטדיון העירוני בעכו ל"משחק עונה" את הפועל חדרה מובילת הליגה למשחק על שש נקודות. ניצחון במשחק ואיבוד נקודות של איכסל והחיפאים עולים למקום הראשון.

המארחים מגיעים לאחר 3 ניצחונות רצופים בליגה ובמומנטום נהדר כשברקע הבשורה המרה שדווחה השבוע כי שוער הקבוצה שלומי איטח צריך לעבור טיפולים בברכו וסיים את העונה. תיתכן אפשרות כי השוער יעלה לשחק עם זריקות היות וזה משחק מאוד חשוב לקבוצה, מלבד השוער איטח, לא צפויים העדרויות בקבוצה.


עודד קוטר מאמנה של הפועל רובי התייחס למשחק ולשאלה מי צפוי לעמוד בשערה של הקבוצה: "ההכנות למשחק זה לא שונות מלכל משחק בליגה, כמובן שזהו משחק חשוב מאוד ונעשה הכל כדי לנצח. עדיין אין לי החלטה מי יאייש את עמדת השוער מחר".

קשרה של הקבוצה נועם בראון התייחס אף הוא למשחק וקרא לאוהדים לבוא בהמוניהם לדחוף את הקבוצה: "אנו לא מקלים ראש באף קבוצה, לא משנה מיקומה בטבלה, חדרה קבוצה מצוינת ואנו מכבדים אותה אך נסתכל לה בלבן של העיניים ונבוא לתת את ה-100 אחוז שלנו ויחד עם הצוות המקצועי והקהל אני מקווה ומאמין שידנו תהיה על העליונה, מקווים להמשיך את הדרך להשגת המטרה, יאללה הפועל".

לפני שריקת הפתיחה יערך טקס מיוחד לזכרו של רובי שפירא במלאת 15 שנים לפטירתו.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.