חוזרות לנצח

מאת רובי לוי | מכבי חיפה חזרו למסלול הנצחונות עם ניצחון חלק על ק.ק תל אביב, זינובר: "המשחק עבר בהצלחה, מחכים למפגש מול קריית אתא" 

אם חשבתם שההפסד של מכבי חיפה במשחק העונה בשבוע שעבר מול הפועל כפר סבא יפריע להן וישפיע, הרי שטעיתם, מכבי חיפה אירחה היום (שישי) את קבוצת ק.ק תל אביב וניצחה אותה ללא בעיות מיותרות תוך פחות משעה בתוצאה, 3:0.
צילום: פייסבוק מכבי חיפה.
המשחק רובו ככולו התנהל בשליטה מוחלטת של השחקניות בירוק שניצחו 12:25, 18:25, 18:25 במערכות בדרך ל-3:0 חלק, אגב אותה קבוצה ק.ק תל אביב הוגרלה מול מכבי במשחק רבע גמר הגביע אותו תארח מכבי חיפה, בזכות הניצחון השוותה מכבי חיפה את מספר הנקודות להפועל כפר סבא הראשונה בטבלה אשר לה משחק חסר מול עירוני קריית אתא החזקה.

במחזור הבא שיערך בעוד שבועיים תתארח מכבי חיפה בקריית אתא אצל הפועל עירוני קריית אתא.

שחקנית הקבוצה אדווה זינובר אמרה לחיפה ספורט בסיום המשחק: "המשחק עבר בהצלחה ללא קשיים מיוחדים, אנחנו מביטות קדימה למשחק בעוד שבועיים נגד הפועל עירוני קרית אתא שזהו משחק צמרת ובטוח שלא יהיה קל".

זינובר התייחסה גם להפסד מול הפועל כפר סבא והשפעתו: "ההפסד נגד כפר-סבא גרם לנו להבין שאנחנו צריכות לעבוד קשה יותר ולתקן דברים שיש לתקן כקבוצה. אם כבר הפסדנו אז טוב שזה קרה עכשיו, גם עונה קודמת הפסדנו בשלב כזה של העונה ובסופו של דבר זכינו בדאבל לכן זה לא סוף העולם צריך לקחת את הדברים הטובים שהיו, ולתקן את מה שלא. הדרך עוד ארוכה, מאמינה שנשתפר."
צילום: איגוד הכדורעף.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.