איטח גמר את העונה

מאת בן סער | שלומי איטח גמר את העונה, יפתח דריי מבוקש באסי גלבוע 

בשורה קשה להפועל רובי שפירא ואוהדיה. בפוסט שפרסם עמוד הפייסבוק של הקבוצה נודע שלאחר בדיקות רפואיות שנערכו לאחרונה נמצא שמצב ברכו של שוערה של הקבוצה שלומי איטח החמיר ולאחר התייעצות עם רופאו של שלומי הוחלט שלא יוכל להמשיך לשחק עוד העונה.

איטח סוחב פציעה עוד מהמחזור השביעי ועל מנת לשחק קיבל זריקות וכדורים, השחקן כתב בעמוד הפייסבוק של הקבוצה: "מאחל לכל האחים שלי בהצלחה ומקווה שישלימו את המשימה שהתחלנו, מודה למועדון שתומך בכל מה שצריך מסביב."

במועדון כמובן מחפשים שוער שיעמוד בין הקורות של הקבוצה עד סוף העונה כשבינתיים ימלא את מקומו של איטח שוערה השני של הקבוצה אייל מרזוק.

משחקה הבא של הקבוצה מוגדר כמשחק העונה ויש שיאמרו משחק על עונה שלמה כאשר הפועל רובי תפגוש את הפועל חדרה המדורגת שניה בטבלה, למשחק חשוב וקריטי להמשך קריאת התיגר על העלייה לליגה הלאומית באצטדיון טוטו בעכו, אצטדיונה הביתי של הפועל רובי עד לסוף
העונה, בקרב אוהדי הקבוצה נרשמת התרגשות יתרה וראשי האוהדים עומלים קשה על מנת למלא מה שיותר את האצטדיון בעכו.

בנושא אחר, יפתח דריי שעד לא מזמן היה שחקנה של הפועל רובי נמצא במגעים עם אסי גלבוע, הקבוצה מהעמקים שנוצחה במחזור האחרון על ידי החיפאים ומצוייה במקום האחרון מחפשת נואשות להתחזק וכבר היום צפויים להגיע לאימונה דריי ומאור ג'נח הוותיק.
צילום: הפועל רובי שפירא.אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.