תצוגת נפל - הפסד למכבי

מאת רובי לוי | הפסד למכבי חיפה בתצוגת נפל מול בני סכנין, ז'אורז'יניו כבש בדקה ה-90

במכבי חיפה קיוו להמשיך את המומנטום מהמשחק האחרון מול הפועל תל אביב, אבל רצונות לחוד ומציאות לחוד, הפסד 2:1 לבני סכנין באחת מתצוגות הנפל הגדולות ביותר שנראו בסמי עופר, מכבי חיפה הובילה אך סכנין הפכה את התוצאה עם שער ניצחון בדקה ה-90 של הברזילאי ז'ואורז'יניו.

המחצית הראשונה נפתחה טוב מבחינת מכבי חיפה שכבר בדקה הראשונה סיכנה את שערו של קנדיל, מוגרבי בעט ופגע במגן, בדקה ה-18 הגיע השער הראשון במשחק, כדור חופשי של גילי ורמוט פגש את הראש של דקל קינן שכבש ועשה 1:0 לירוקים, המחצית הראשונה לא התעלתה לרמה גבוהה ולמעט השער כמעט ולא היו הזדמניות.

אם פתיחת המחצית השנייה הזדמנות גדולה לבני סכנין כאשר אבידור מצא עצמו לבד מול עומרי גלזר שעצר נפלא, ההזדמנות  הראשונה של מכבי חיפה הגיעה רק בדקה ה-70 של המחצית השנייה כאשר ורמוט בעט מחוץ לרחבה והכדור חלף סמוך לעמוד, בדקה ה-73 סכנין חזרה למשחק רמזי ספורי בבעיטה מתוך הרחבה עשה 1:1, בדקה ה-90 הלם בסמי עופר מתפרצת אדירה של בני סכנין בסיומה מצא עצמו ז'ואורז'יניו מול שער חשוף ועשה 2:1 לבני סבנין, תוצאה שנשמרה גם עד לסיום.

מכבי חיפה: עומרי גלזר, גארי קגלמאכר, מארק ואליינטה, דקל קינן, מריו מוסא, רועי קהת, נטע לביא, גילי ורמוט, ניקיטיה רואקביציה (פלט, 66), פיראס מוגרבי (סאן מנחם, 70) ואלירן עטר.אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.