מחכים לזיסקינד - קוטר ובוארון נשארים

מאת בן סער | בהפועל רובי עדיין מעוניינים לראות את חיים זיסקינד מגיע ומחליף את שלומי איטח הפצוע. המאמן עודד קוטר דחה הצעה מק"ש על מנת להמשיך בפרוייקט שהוא מאמין בו, ספונסר משני נוסף לקבוצה 

הסאגה סביב שוערה של בית שאן מסרבת להסתיים, לאחר שהביע השוער את רצונו לעבור להפועל רובי שפירא בשבוע שעבר , הודיע השוער, בעקבות סירובה התקיף של הנהלת בית שאן לשחררו שהוא יפנה להתאחדות על מנת להגיע לבוררות לשחרורו מהקבוצה ועל הלנת שכרו וזאת למרות שהוא מחזיק בחוזה עד סוף העונה. על אף פרסומים שונים לגבי הצעת טרייד מבית שאן שתכלול את סיזקינד תמורת בוארון, גורמים במועדון החיפאי מוסרים שלא התבצעה פנייה לשחקנם ושעומר מרוצה בהפועל רובי ונמצא בכושר פנטסטי.

עדיין, בהפועל רובי מעוניינים בזיסקינד המוכשר ומוכנים אף לחכות לו זמן מה כשכרגע, אין שוער אחר בליגה ברמתו לטענתם. בשבועות האחרונים היו גישושים מצידו של מאמן קרית שמונה תומר קשטן, שהציע לעודד קוטר לבוא לאייש את משרת עוזר המאמן אך האחרון סירב בנימוס והודיע שהוא מאוד נלהב לקחת חלק בפרוייקט של הפועל רובי ומעדיף להיות בקדמת הבמה בתור מאמן.

לנושא אחר לגמרי, לאחר שסגרו ספנסר לפני כשבוע עם "מעוף- המשאב האנושי", הודיע המועדון היום על חתימת הסכם עם ספונסר משני נוסף, סוכנות הביטוח "ירושלים של זהב" שממשיכה עם המועדון זו השנה השניה.

במועדון אמרו: " אנו מבקשים להודות לירושלים של זהב על הבעת התמיכה ועל האמון בנו. בנוסף להסכם הבסיס, היקף תמיכה של "ירושלים של זהב" יכול לגדול בהתאם לכמות האוהדים שירכשו פוליסות ביטוח בסוכנות".
זיסקינד, בקרוב באדום? צילום: פייסבוק השחקן.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.