הגרלה קלה להפועל בגביע

מאת אבישי עזר | הגרלה קלה להפועל חיפה בגביע, הקבוצה מתכוננת לקראת המשחק מול בני יהודה, מגרלשוילי חוזר לסגל, גולן: "חייב למצוא איזון"

הפועל חיפה קיבלה הגרלה קלה מבחינת ותארח בסיבוב ח' את מ.ס כפר קאסם, הקבוצה ממשיכה בהכנות לקראת המפגש מול בני יהודה (שבת 16:00), בחיפה מגיעים אל המשחק לאחר הניצחון במחזור הקודם מול הפועל אשקלון ומקווים להשיג ניצחון שני ברציפות על מנת לברוח מקרבות התחתית.

ברונו פיניירו ומאהרן לאלה נמצאים בספק לקראת המשחק בשבת, מי שאמור לתפוס את מקומו של מאהרן לאלה במידה ויחמיץ את המשחק הוא שלומי ארבייטמן ששותף כמחליף במחזור הקודם ואף כבש את השער השלישי לזכות הפועל חיפה, חיים מגרלשווילי שהיה מחוץ סגל במחזור הקודם יהיה בסגל.

במסיבת העיתונאים שנערכה הבוקר אמר המאמן דני גולן:"קל יותר לשחק בבית מאשר בחוץ, אנחנו צריכים למצוא את הדרך לאזן ולעבות את הקישור, אנחנו כישרוניים בחלק ההתקפי ובגלל שאנחנו לא מאוזנים היו לנו בעיות בהתקפה, צריך לאזן".

גולן גם התייחס לחלון העברות שיפתח בינואר והוסיף:"אני וניר עובדים יחד, אין פה עניין של פנטזיות שמתגשמות בחלון הזה, מבחינתי מי שיש לנו הוא הכי טוב, יכול להיות שניתן צ'אנס לשחקנים נוספים".
צילום: הפועל חיפה האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.