הנשר נעצר

מאת בן סער | הפסד לעירוני נשר במשחק חלש, דור כוכב הורחק - אמזלג: "משחק שארצה לשכוח מהר" 

עירוני נשר נוחלת את הפסדה השלישי העונה להפועל ר"ג (2:0) לאחר משחק חלש, אולי הכי חלש שלה העונה, במחצית השנייה הורחק המחליף דור כוכב והשאיר את נשר בעשרה שחקנים. עירוני נשר קיוותה להמשיך במומנטום הטוב שלה מהשבועות האחרונים אך נעצרה מול האורדונים.

שינוי אחד היה בהרכב מהמשחק נגד שעריים כאשר טוויזר הוסט לעמדת הבלם במקום אביב חדד שנעדר עקב צהובים וסמיר ביארקטרביץ' חזר לאחר הרחקה לעמדת הקשר.

נשר לא הגיעה למצבים מסוכנים במשחק וספגה לקראת סיום המחצית כאשר בדקה ה44 טעות של הקשר עמית אמזלג משאירה את סיטון מר"ג מול בומשטיין שכובש בדקה ה44 -1:0. בדקה ה55 שוב ההגנה חולמת וסיטון משלים צמד - 2:0 לר"ג.

דור כוכב נכנס כמחליף ובדקה ה65 רואה את הכרטיס האדום לאחר כניסה חזקה ומיותרת בשחקן של ר"ג. לאחר מכן נשר קופחה לאחר שהקוונית לא ראתה נגיעת יד ברורה בתוך הרחבה של ר"ג, שוב טעות שיפוט לרעתה של נשר בליגה.

קשר הקבוצה עמית אמזלג אמר לחיפה ספורט בסיום המשחק: "היה משחק לא טוב שלנו, לאחר תקופה ארוכה שאנחנו נראים טוב מאוד ולא מפסידים,לא יודע להסביר בדיוק מה קרה, אולי לא היינו מספיק מרוכזים אני אישית ארצה לשכוח את המשחק הזה כמה שיותר מהר, בכדורגל אין זמן לבכות על מה שהיה, בשבוע הבא יש לנו כבר שני משחקים מול נצרת עלית אחד בליגה ואחד בגביע וממשיכים הלאה."

צילום: פייסבוק עירוני נשר.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.