הולמאר איולפסון חתם רשמית במכבי

מאת רובי לוי | הולמאר ארן איולפסון חתם במכבי חיפה באופן רשמי, ז'ואורז'יניו מתרחק, מחכים לדאמרי 

הבלם הולמאר ארן איולפסון חתם על חוזה במכבי חיפה באופן רשמי, השחקן חתם על חוזה ל4.5 שנים, מנהלה הספורטיבי של מכבי חיפה תור קרלסן התייחס לחתימה ואמר: "איולפסון הוא מסוג השחקנים שאנו מחפשים למכבי חיפה, מדובר בדמות בעלת אופי ומנטליות חזקה, שחקן מאוד קבוצתי שצפוי להוסיף לנו לחדר ההלבשה ולמנהיגות. חשוב מכך, מדובר בשחקן עם נסיון ברמות הגבוהות של אירופה. החתמנו אותו לטווח ארוך (4.5 שנים), מתוך כוונה שהוא יהיה הבסיס של מכבי חיפה בשנים הקרובות ויביא אותה להישגים."

השחקן עצמו כתב בחשבון הטוויטר שלו את ההודעה הבאה: ""שמח שחתמתי במכבי חיפה,לא יכול לחכות להתחיל לשחק מול הקהל המדהים באצטדיון סמי עופר".
צילום: מכבי חיפה האתר הרשמי.
מי שכפי הנראה מתרחק ממכבי חיפה הוא הקשר הברזילאי של בני סכנין ז'ואורז'יניו, הקשר שבתחילת העונה היה מאוד מבוקש אצל הירוקים, איבד קצת ממניותיו אצל מקבלי ההחלטות במכבי חיפה, מנהלה של בני סכנין מוחמד אבו יונס דיבר אמש (חמישי) בתוכנית האוהדים יציע ג' ואמר בהקשר: "כרגע מכבי חיפה לא פנו אלינו, זה לא עניין של שחקן זה או אחר שאנחנו רוצים, אני לא מנהל משא ומתן בתקשורת, ברגע שמכבי חיפה תפנה תמיד יש על מה לדבר".

שחקן נוסף שמעניין את הירוקים ובחיפה ממתינים לתשובות מקבוצתו הוא עומר דאמרי, החלוץ כבר סיכם את תנאיו בקבוצה וכעת הכדור במגרש של קבוצתו של השחקן לייפציג, שתצטרך לשאת בחלק נכבד מאוד משכרו על מנת להוציא את המהלך הזה לפועל.
צילום: מכבי חיפה האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.