הפועל רוצה את אוסטוינד ומוגרבי

מאת אבישי עזר | בהפועל חיפה מעוניינים במוגרבי ואור אוסטוינד, אוסטוינד לחיפה ספורט: "הפועל זה הבית שלי", כץ הפתיע את השחקנים בשיחת הסקייפ השבועית

הפועל חיפה סימנה לעצמה שתי מטרות לקראת ינואר, אור אוסטוינד ששיחק כבר במועדון צפוי לקבל פנייה כדי לצרפו לקבוצה, הקשר שמשחק מתחילת העונה בליגה הלאומית ברמת השרון ומגלה יכולת מצויינת, מצוי בהסכם מול רמת השרון שאומר בינואר הוא רשאי לעבור לכל קבוצה שתחפוץ בו מליגת העל, בהפועל חיפה ינסו להיות הקבוצה שתצליח לשים את היד על הקשר.

אור אוסטוינד התייחס לעניין לחיפה ספורט ואמר: "אני מדבר עם כמה קבוצות בליגת העל, כמובן שהפועל חיפה זה בית בשבילי והייתי רוצה לחזור לשם".

המטרה השנייה של הפועל חיפה היא פיראס מוגרבי ממכבי חיפה, בהפועל יודעים שהנושא הזה מסובך יותר, השחקן עצמו עדיין לא קיבל ממכבי חיפה הודעת שחרור, אבל בהפועל חיפה בוחנים את העלויות של השחקן כדי לראות אם הם בכלל מסוגלים לעמוד בהם, כזכור השחקן היה כבר מועמד לקבוצה בתחילת העונה ואז הפתיע וחתם במכבי חיפה.

הפתעה ציפתה לשחקני הקבוצה בשיחת הסקייפ היום עם הבעלים יואב כץ שהתקיימה בסיום האימון.
כץ רתם לשיחה את מאמן  הכושר האמריקאי לי סאמרס, ומאמנה האישי של ספורטאית העל, קייתי לידקי, השחיינית האמריקאית, הנחשבת לטובה בעולם וזכתה ב-4 מדליות מזהב באולימפיאדת ריו.

סאמרס, הוא גם מאמן הכושר האישי של כץ שביקש ממנו לשוחח עם השחקנים בנושאי כושר גופני ומנטאליות. סאמרס נענה לבקשה והעביר הרצאה מרתקת לשחקנים וענה על מגוון שאלות.
צילום: דוברות הפועל חיפה.
בעניין אחר, במסגרת פעילות הפועל חיפה למען הקהילה התארחו אתמול במועדון בקרית חיים, פעילים בעמותת אנוש בחיפה המסייעת למתמודדים עם מגבלה נפשית.

המועדון מאמץ את העמותה בשנה האחרונה ומדי משחק בית מארח עשרות פעילים בה. במסגרת קשר זה פגשו אתמול שחקני הקבוצה והנבחרת הצעירה, מקסים פלקושצ'נקו ואופק פישלר את המתמודדים, שוחחו איתם על החיים כספורטאים, שמעו מהם על פעילות אנוש והשיבו על שאלות.
לאחר מכן התקיים טקס הדלקת נר רביעי של חנוכה על ידי רב חב"ד בועז קלי.
צילום: דוברות הפועל חיפה.אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.