לא הופיעו - הפסד למכבי

מאת רובי לוי | הפסד ראשון העונה למכבי חיפה בסמי עופר 2:0 מול בית"ר ירושלים, ורמוט וקינן נפצעו 

מכבי חיפה פשוט לא הופיעה הערב למשחק מול בית"ר ירושלים, הירושלמים שלטו והיו ראשונים לכל כדור, בסיום כאמור ניצחון לבית"ר 2:0 כ-29,000 צופים מילאו את יציעי סמי עופר, גילי ורמוט ודקל קינן נפצעו.

המחצית הראשונה נפתחה בשליטה של בית"ר ירושלים שלא הגיעה למצבים ליד שערה של מכבי, בדקה ה-15 מכבי חיפה הגיעה להזדמנות הראשונה שלה במשחק, כדור רוחב של ורמוט נחת על ראשו של אלירן עטר שנגח למשקוף.

המחצית הראשונה לא התעלתה לרמה יותר מידי גבוהה והתאפיינה בעיקר בעבירות מצד שתי הקבוצות, מכבי חיפה ערכה בדקה ה-37 חילוף מאולץ כאשר הקשר גילי ורמוט נפצע ובמקומו נכנס גליינור פלט.

בית"ר ירושלים עלתה ליתרון בדקה ה-39 לאחר טעות של השוער הצעיר עומרי גלזר שהדף לא טוב בתוך הרחבה ולידור כהן כבש מול שער חשוף ועשה 1:0 לזכות בית"ר ירושלים, זו גם הייתה תוצאת המחצית.

למחצית השנייה עלתה מכבי חיפה ללא בלם הקבוצה דקל קינן שנפצע ובמקומו עלה אבו עביד. המחצית השנייה הייתה המשך ישיר לראשונה, משחק שהתנהל בעיקר במרכז השדה וללא אירועים מיוחדים, בדקה ה-61 בית"ר ירושלים הייתה קרובה לשני שלה, כאשר אודל נשלח באחד על אחד עם גלזר ובעט החוצה.

בדקה ה-67 בית"ר ירושלים עלתה ל-2:0 משערו של לידור כהן שסיים התקפה מתפרצת באחד על אחד עם עומרי גלזר.

מכבי חיפה פשוט לא הגיעה הערב למשחק ולא סיכנה כלל את שערו של עומרי גלזר, בית"ר ירושלים הצליחה לשמור על ה-2:0 עד לסיום המשחק.

מכבי חיפה: עומרי גלזר, איסמעיל ריאן, גארי קגלמאכר, דקל קינן (45, אבו עביד), מריו מוסא, נטע לביא. קמיל ואצק, סאן מנחם, גילי ורמוט (36, פלט), רועי קהת (74, רוקביצה) ואלירן עטר.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.