פרז דרייב-אין

מאת רובי לוי | ניצחון חוץ שני ברציפות למכבי חיפה, משחק מצוין לאלכס פרז 

מכבי "הנטר" חיפה משיגה ניצחון חוץ שני ברציפות, הפעם על הפועל תל אביב (82:77), מכבי הגיעה למפגש עם רוח גבית אחרי הניצחון הגדול על אילת, הניצחון בדרייב אין על הפועל תל אביב בהחלט יתן לחניכים של עופר רחימי זריקת מרץ אדירה ויחד עם השתלבותו הצפויה של גרגורי וארגס הציפיות בכרמל בהחלט הורמו.

בניגוד למשחק באילת הפעם משחק פושר לג'ון דיברתולומאו (3 נק'), ומי שבלט בשורות מכבי "הנטר" חיפה היה, אלכס פרז הרכז שעל פי דיווחים שונים מעמדו מעורער קלע 21 נקודות וחילק 6 אס', משחק נפלא גם לעמית שמחון שקלע 20 נקודות ויחד עם וויל גרייבס שקלע 18 נקודות הובילו את הירוקים לניצחון, מי שנעדר מהמשחק ברגע האחרון היה עוז בלייזר שנפצע לפני פתיחת המשחק, מכבי שלטה לאורך כל המשחק וכבר הובילה ב-20 נקודות ברבע הרביעי, הפועל תל אביב עשתה ריצה של 20:0 ברבע האחרון, ובמכבי כבר ראו את הניצחון חומק אבל בסופו של דבר הניצחון נשאר ירוק.


צילום: עמית קרני - מנהלת ליגת העל בכדורסל.
הרבע הראשון נפתח מצוין מבחינת מכבי שפתחה מהר והצליחו להוביל, הפועל תל אביב הצליחה לצמצם ואף לשהוות ל-16:16, סלים לשני הכיוונים הורידו את מכבי חיפה ביתרון 21:20 ביום רבע ראשון. את הרבע השני מכבי חיפה פתחה בסערה, מנדז-ולדז עם שלשה וסל נוסף של וויל גרייבס העלה את הירוקים ל-30:14, שמחון וורקמן ששב לשחק לאחר העדרות, קלעו והגדילו את הפער, משחק הגנה מצוין של החבורה בירוק עצרה את הפועל תל אביב על 7 נקודות ברבע! ומחצית הלוח הראה 37:27, ירוק.

המחצית השנייה נפתחה בשליטה ירוקה גרייבס הצטיין והחזיק את משחק ההתקפה של מכבי חיפה שהובילה במהלך הרבע ב-17 נקודות הפרש (46:29), אלא שאז התעוררו שחקני הפועל תל אביב והחלו לצמק את התוצאה, היה זה אלכס פרז שתי שלשות סגר את הרבע ביתרון 61:47 למכבי. הרבע הרביעי הלך לטובת הפועל תל אביב שמרגע פתחתו הראתה שהיא על המשחק לא מוותרת, אמנם מכבי קלעה חמש נקודות רצופות ועלתה כבר ל-68:47, אבל אז הפועל תל אביב עם דחיפה של הקהל שלה רצה 20:0 והורידה את היתרון לנקודה אחת בלבד, למזל של מכבי היה לה את פרז שהיה האיש הנכון במקום הנכון, מכבי ברחה לריצה משל עצמה ועלתה שוב ל-76:67, הפועל תל אביב ניסתה אך קליעות עונשין טובות של הירוקים הביאו להם את הניצחון, 82:77.

קלעים מובילים במכבי חיפה: אלכס פרז 21 נק' ו-6 אס', עמית שמחון 20 נק' ו-7 ריב', וויל גרייבס 18נק', טוני מיצ'ל 8 נק'.
צילום: עודד קרני - מנהלת ליגת העל בכדורסל.אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.