וולקאם ג'ון

מאת רובי לוי | ניצחון גדול למכבי "הנטר" חיפה באילת, 35 נקודות לג'ון דיברתולומאו, 0 נק' ב-14 דקות לאלכס פרז שבדרך החוצה מהקבוצה 

לא סתם חיכו בכליון עיניים במכבי חיפה לרכז ג'ון דיברתולומאו, הרכז המוכשר הוביל את חניכיו של עופר רחימי לניצחון חוץ גדול באילת, 93:85.

למעט ווילי וורקמן הפצוע, לרשות עופר רחימי עמד סגל מלא מנדז-ולדז המשיך את היכולת הטובה שלו מהמשחקים האחרונים ויחד עם ג'ון דיברתולומאו לקח את מכבי על הכתפיים בדרך לניצחון חוץ חשוב, אלכס פרז עם 0 נק' ב14 דקות, האם זהו משחקו האחרון בקבוצה?

מכבי חיפה פתחה עם: פרז, מנדז-ולדז, שמחון, בלייזר ומיצ'ל.

צילום: מנהלת ליגת העל בכדורסל.
ברבע הראשון ראינו סלים לכל כיוון ואף קבוצה לא הצליחה לברוח, מנדז ולדז המשיך את היכולת הטובה שלו עם שלשה שהשיגה למכבי יתרון הראשון, במצב של 16:14 להפועל אילת מיצ'ל הירוק עשה סל ועברה ויחד עם שלשה של ג'ון דיברתולומאו הורידו את הירוקים ביתרון 20:16 בסיום הרבע הראשון.

ברבע השני קיבלנו משחק הגנה ללא פשרות של החבורה בירוק, שלשות של דיברתולומאו וגרייבס הביאו את מכבי "הנטר" חיפה ליתרון של 39:27, עד סוף הרבע האילת הצליחה להקטין ו-44:35 במחצית לזכות מכבי.

הרבע השלישי היה אדיר מבחינת חניכיו של עופר רחימי, אמנם בהתחלה אקס מכבי רות'בארט קלע שלשה וצמצם ל-49:42, אבל למכבי היה את ג'ון דיברתולומאו המוכר והאהוב שקלע מכל מצב ולקח את הרבע על עצמו ועם שתי שלשות העלה את מכבי ל-67:50, שמחון עם שלשה נוספת עשה את זה 20 הפרש כבר, בסיום הרבע השלישי התוצאה הראתה 74:55 לזכות מכבי "הנטר" חיפה.

הרבע הרביעי נפתח חזק מבחינת הפועל אילת שניסתה לצמצם ולחזור למשחק, קולמן אקס הירוקים עם שתי שלשות רצופות הקטין ל-77:66, אבל למכבי היה הערב את דיברתולומאו שקלע שלשה והעלה ל-82:68, אילת השתוללה מהשלוש וקלעה, אבל מנדז-ולדז היה שם כדי לקלוע בצד השניה בסיום 93:85 גדול וחשוב למכבי חיפה.

למכבי חיפה קלעו: דיברתולומאו 35 נק' עם 9\9 מהקו ו-6\10 לשלוש, מנדז-ולדז 18 נק', עמית שמחון 13 נק', מיצ'ל 11 נק', בלייזר 10 נק', גרייבס 5 נק', קופרברג 1 נק'.


צילום: מנהלת ליגת העל בכדורסל.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.