חוזרים למסלול, ניצחון למכבי

מאת רובי לוי | ניצחון למכבי חיפה, מחצית שנייה טובה סידרה 2:0 ירוק. מולנסטיין: "היה משחק טוב"

הרבה זמן התגעגעו במכבי חיפה לריח הניצחון, 2:0 גדול לירוקים, מחצית ראשונה רעה של מכבי חיפה, לעומת מחצית שנייה טובה לאחר חילופים מוצלחים של רנה מולנסטיין.

המחצית הראשונה התנהלה בעצלתיים משהו, ללא אירועים מיוחדים, בדקה ה-37 הזדמנות ראשונה במשחק זגורי בתוך הרחבה בעט וגלזר הדף לקרן, מכבי חיפה הגיעה למשחק בדקה ה-40 כאשר עטר בתוך הרחבה עבר שחקן ומול הרוש בעט רע והשוער הדף, עם סיום המחצית הגיעה ההזדמנות הטובה ביותר למכבי חיפה, מתפרצת שעברה מוגרבי אשר הגביה לאלירן עטר שנגח מקרוב החוצה.

המחצית השנייה נפתחה בקצב הרבה יותר טוב מהראשונה, אלירן בדקה ה-46 היה שוב קרוב לכיבוש עם בעיטה מחוץ לרחבה אותה הדף אריאל הרוש, בדקה ה-70 עוד הזדמנות לירוקים ושוב אלירן עטר חוטף מהבלם ובאחד על אחד מול הרוש בעט רע, רק 2 דקות עברו ורוחב של ורמוט מצא את רוקביצה המחליף שמול הרוש לבד בעט החוצה, בדקה ה-86 הגיע השער הראשון במשחק רוקביצה הוכשל ברחבה ואלירן עטר עשה צדק והעלה את מכבי ל-1:0, בתוספת הזמן הסתבכות של הרוש שיצא להרחיק כדור ורמוט חטף עשה 2:0 וסגר עניין, מכבי חיפה משיגה ניצחון יקר.

המאמן מולנסטיין התייחס למשחק ואמר: "ניצחון חשוב מאוד, ידענו שזה משחק חשוב בין שני מעודונים גדולים היה משחק אומציונלי, זה היה משחק טוב. אני שמח שגילי כבש ולקח את ההזדמנות שקיבל.

על ינואר אמר המאמן: "יש לנו יותר הבנה בכול מה שקשור לסגל, אבל אני אני לא מתעסק ברכש יש לי הסכם עם המועדון לא לדבר על רכש."
צילום: האתר הרשמי

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.