הפסד להפועל חיפה

מאת אבישי עזר | הפועל חיפה מסיימת בתשעה שחקנים ומפסידה 2:0 בקריית שמונה, כהן: "זה המקום הכי קשה שעבדתי בו" 

הפסד להפועל חיפה לאחר שני נצחונות רצופים בליגה, קריית שמונה הייתה עדיפה וניצחה בצדק 2:0, הפועל הופיעה עם השוער המחליף רובי לבקוביץ' לאחר שפיט פלטהאוזן לא התאושש מהמחלה ונותר מחוץ לסגל, אלי כהן ראה את קבוצתו מסיימת את המשחק בתשעה שחקנים.

המחצית הראשונה הייתה מאוזנת ושתי הקבוצות הגיעו למספר הזדמנויות, בדקה ה-17 פלקושצ'נקו  ניצל טעות בהרחקה של הגנת קריית שמונה וניסה בעיטה מספרת שנחתה בידי השוער איתמר ניצן, קריית שמונה השתלטה במעט על המשחק ובדקה ה-38 באה על שכרה כאשר אחמד עבאד הגביה לראש של אזולאי שעשה 1:0, וזו הייתה גם תוצאת המחצית.

המחצית השנייה לא נפתעה טוב כלל מבחינת הפועל חיפה ובדקה ה-48 השופט דניאל בר נתן פסק על כדור עונשים מ-11 מטר לזכות המארחים, עבאד בעט ופגע בקורה.

בדקה ה-64 עוד מכה לאלי כהן, השוער המחליף רובי לבקוביץ' עצר את עבאד בעבירה מחוץ לרחבה וראה את הכרטיס האדום הפועל בעשרה שחקנים, ובדקה ה-72 אורן ביטון הרים מצויין לאחמד עבאד שכבש את השני עבור קריית שמונה, הפועל חיפה לא היה במשחק בדקה ה-87 הרחקה נוספת להפועל חיפה, ברונו פניירו שפלט מספר מילים לעבר השופט ראה את הצהוב השני והאדום, בסיום 2:0 לקריית שמונה.

בסיום המשחק אמר המאמן אלי כהן: "במחצית הראשונה היינו במשחק והגענו למצבים, ההרחקות גמרו את המשחק", על ההרחקה של פניירו אמר כהן: "קשה לשפוט אותו ונטפל בזה במסגרת המועדון, זה המקום הכי קשה שעבדתי בו ואני משתדל לשים פילטרים באוזניים ולהמשיך לעבוד.

הפועל חיפה: רובי לבקוביץ’, דור מלול. ניסו קפילוטו. ברונו פיניירו, חיים מגרלשווילי, לירן סרדל, מקסים פלקוצ'שנקו (פיליפ יאזביץ’ 46), ז'וליו סזאר, חנן ממן (רותם פדידה 67), אדילסון בהייה ומהראן לאלה (הישאם כיוואן 76).


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.