מכבי חיפה: אבו עביד יפתח

מאת רובי לוי | מכבי חיפה תארח את בני יהודה במטרה לשוב למסלול הנצחונות, אבו עביד יפתח, עומרי אלטמן יצטרף? קאמיל ואצק: "נעשה הכל להשיג 3 נקודות" 

בצל ההודעה על שחרור מאסיבי של שחקנים (עטא ג'אבר, פיראס מוגרבי, שובל גוזלן, אייל משומר ואיסמעיל ריאן), מתכוננים במכבי חיפה לקראת המפגש מול בני יהודה שיערך מחר (שבת, 18:15) בסמי עופר, לפי האימון האחרון נדמה כי מולנסטיין מתכנן לא מעט שינויים ב-11 שיפתחו, נטע לביא פצוע ובספק למשחק, מי שאמור למלא את מקומו הוא הקשר הצעיר יניב בריק, עומרי גלזר שהיה בספק - כשיר ויפתח, מי שעוד יפתח בהרכב יהיה איאד אבו עביד שיעלה כמגן ימני וגארי קגלמאכר יוסט לקישור יחד עם ואצק, מסתמן כי מולנסטיין הולך על מערך שונה וקישור מעובה.

קשר הקבוצה קאמיל ואצק אמר לאתר הרשמי לקראת המשחק: "המשחק בשבת הוא חשוב מאוד. לאחר ההפסד האחרון בבית שהיה כואב מאוד, אנחנו צריכים לבוא ולעשות הכל, כל מה שצריך על מנת להשיג 3 נקודות. במגרש הביתי שלנו עם הקהל שלנו, זה המקום שאנו חייבים לנצח בו". עוד הוסיף השחקן: "בשבת יש לנו משחק לא פשוט מול בני יהודה, האוהדים שלנו, כל שבוע דוחפים אותנו בכל מקום ובכל אצטדיון, בשבת אנחנו חייבים אותם. רק ביחד עם הקהל ננצח".

בגזרת ההולכים והבאים במכבי ישנן התרחשויות כל העת, שמו של חלוץ הפועל תל אביב עומרי אלטמן עלה, וכפי הנראה במכבי חיפה יחכו להתפתחויות בגזרת קבוצתו, בסביבת השחקן מסרו כי: "כרגע אין יותר מידי אם מי לדבר בהפועל ת"א מחכים לראות מה יהיה בסופו של דבר עם הקבוצה ואז נהיה חכמים יותר", גם הפועל באר שבע לוטשת עינייה לעבר החלוץ.

חלוץ נוסף שכבר די סיכם את תנאיו בקבוצה הוא עומר דאמרי שמצידו מחכה לשמוע מקבוצתו לייפציג, על מנת שתישא בחלק נכבד משכרו עליו לא מוכן החלוץ לוותר, ככל שעובר הזמן והתשובות מתעכבת יורדות מניותיו של החלוץ מול הצוות המקצועי של מכבי חיפה שלא רוצה לחכות "לדקה ה-90".

בגזרת השחקנים המשוחררים נדמה כי פיארס מוגרבי שכבר סיכם על עזיבתו יצטרף להפועל חיפה שכבר עמוק במו"מ מולו ורק כמה פרטים הניתנים לגישור מונעים זאת, שובל גוזלן מבוקש בהפועל רעננה וכפי הנראה יצטרף אליה, הקשר עטא ג'אבר באמצעות סוכנו דודו דהאן מנסה למצוא קבוצה באירופה ככל הנראה בלגיה, איסמעיל ריאן מבוקש בבני סכנין לאחר שכבר שיחק בשורתיה בתור מושאל בעבר.
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.