הגלבוע נצבע אדום

מאת בן סער | ניצחון להפועל רובי מול אסי גלבוע, הפער ממקום ראשון נקודה, נועם בראון: "הכל בזכות בקהל"

כאמור הפועל רובי חוזרת מהעמקים עם ניצחון 2:0 במשחק חוץ על אסי גלבוע כאשר עומר בוארון כובש צמד שבוע שני ברציפות. הפועל רובי ערכה שני שינויים בהרכב כאשר גדי מלסה וסעיד דיאב החליפו את תאמר אחמד המורחק וליאור לינדר הפצוע.

בדקות הפתיחה היו הזדמנויות טובות לשלומי בן עשור ועומר בוארון מול השוער אך הן הוחמצו, בהמשך, הצלה מהקו של מגן אסי גלבוע לאחר בעיטה של בוארון. בדקה ה-34 נפסל שער מעמדת נבדל של גדי מלסה, והמחצית מסתיימת בתיקו אפס.

בדקה ה-55 נשרק לטובת הפועל רובי כדור עונשין מ-11 מטרים לאחר הכשלה ברחבה- עומר בוארון דייק מהנקודה הלבנה ועשה 1:0. בדקה ה76 הפועל מכפילה את היתרון כאשר שלומי בן עשור מצא את עומר בוארון שכבש את השני שלו וחותם את תוצאת המשחק 2-0.

הפועל רובי עדיין במקום השלישי אך במרחק נקודה מאיכסל המובילה והפועל חדרה השניה בעקבות תוצאות התיקו של שתי הקבוצות היום. בשבוע הבא משחק עונה מול הפועל חדרה והאדומים ינסו להעפיל למקום הראשון.

בסיום המשחק אמר קשר הקבוצה נועם בראון לחיפה ספורט:

"אנחנו אחת הקבוצות הבודדות בליגה שנמצאים היכן שאנו נמצאים בזכות הקהל המצוין שמעודד בכל משחק, ובכל מגרש בלי שום קשר לתוצאות המשחק והרוב בזכותם, בנוסף לצוות המקצועי המצוין שלנו שדואג במשך כל השבוע להכין אותנו בצורה הכי טובה שרק אפשר."

צילום: פייסבוק הפועל רובי שפיראאין תגובות

מופעל על ידי Blogger.