הפועל חיפה: פיראס מוגרבי מתקרב

מאת אבישי עזר | לקראת הפועל כפר סבא מגרלשוילי יחזור להרכב, מוגרבי קרוב לחתימה בקבוצה 

הפועל חיפה ממשיכה בהכנות לקראת המחזור הקרוב בוא היא תתארח אצל הפועל כפר סבא (שבת,16:00), האדומים מגיעים אל המפגש שיערך בשבת לאחר שני משחקים בהם השיגו ארבע נקודות  מאז הגיע הצמד קלינגר את גולן, החיפאים מקווים להשיג ניצחון ולברוח מאיימת התחתית, לרשותו של המאמן דני גולן יעמוד סגל מלא פרט למיקי יאזו הפצוע, שלומי ארבייטמן שחזר מפציעה ומפגין יכולת טובה צפוי להמשיך ולקבל את חולצת ההרכב על חשבונו של מהארן לאלה, מי שעוד אמור לפתוח הוא המגן חיים מגרלשווילי לאחר שבוע בוא היה מושעה ושבוע נוסף שבוא פתח על הספסל.

במקביל להכנות ממשיכים בהפועל חיפה לפעול במרץ רב לקראת חלון העברות שבפתח, עסקת העברתו של פיראס מוגרבי מהיריבה העירונית קרובה מאוד לסיכום ונכון לעכשיו הדבר היחיד שמונע חתימה הוא אורך החוזה, אך העסקה צפויה להסגר בימים הקרובים, אמר גורם במועדון לחיפה ספורט, לגבי חזרתו של אור אוסטוינד אל הכרמל, סיפר אותו כי הנושא עדיין בבדיקה והחלטה סופית תתקבל בימים הקרובים.

בנושא אחר, במסגרת פעילות המועדון למען הקהילה ביקרו היום שחקני הקבוצה והצוות המקצועי במחלקת הילדים של בית חולים כרמל. השחקנים חילקו סופגניות, חבילות ממתקים ושי מתנת המועדון והצטלמו עם הילדים. סגן מנהל המחלקה, ד"ר נתן איש שלום, אוהד הקבוצה ובעברו כדורגלן בהפועל חדרה, הסביר לשחקנים על הפעילות במחלקה וליווה את הביקור.

מאמן הקבוצה דני גולן אמר בסיום הביקור:"אנו מודים להנהלת בית החולים שאירחה אותנו ונתנה לנו את הזכות לתת".
צילום: דוברות הפועל חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.