רק תיקו למכבי חיפה

מאת רובי לוי | עוד משחק ללא ניצחון למכבי חיפה, עטר החמיץ פנדל בדקה ה-90 

לא לתוצאה כזו קיוו במכבי חיפה לאחר הפסד הבית מול בני סכנין,  רק 1:1 בבית מול בני יהודה ואכזבה עצומה ביציעי סמי עופר, מכבי חיפה הגיעה למספיק מצבים על מנת להכריע את המשחק אך שחקניה לא השכילו לכבוש, בדקה ה-90 הזדמנות אדירה למכבי חיפה לקחת 3 נקודות אבל אלירן עטר לא עמד בלחץ והחטיא את כדור העונשין מ-11 מטרים, כ-13,000 אלף אוהדים אמיצים הגיעו לצפות במשחק שהתנהל  תחת גשם שוטף.

מחצית ראשונה נטולת מצבים עד שבדקה ה-18 הייתה זו בני יהודה שסיכנה ראשונה את שער מכבי, כאשר יונתן כהן בעט מתוך הרחבה לידיים של עומרי גלזר, בדקה ה-27 מכבי חיפה הגיעה להזדמנות הראשונה שלה במשחק כאשר וואצק הגביה מצוין לרחבה וקהת נגח לידיים של השוער, אלירן עטר ניסה לכבוש במספרת בדקה ה-30 אבל זובאס היה שם כדי לעצור, מנחם היה קרוב לכיבוש בדקה ה-33 שמול השוער מרחק 8 מטרים בעט רע, מכבי חיפה המשיכה ללחוץ וממש בחלוף דקה כדור אדיר של ורמוט לאלירן עטר מצא את האחרון לבד מול השוער אבל עטר בעט רע ושוב היה זה זובאס שהציל, למרות ההזדמנויות הרבות של מכבי חיפה היא לא השכילה לכבוש והמחצית הראשונה הסתיימה בתיקו 0:0.

מכבי חיפה ניסתה להמשיך את המחצית השנייה מהיכן שהראשונה הסתיימה וקהת בדקה ה-48 בעט לידיים של שוער בני יהודה, בדקה ה-50 1:0 לבני יהודה, כדור קרן שנפל ברחבה ויונתן כהן דחק מקרוב, בדקה ה-60 שוויון בסמי עופר סלאלום נפלא של גילי ורמוט שעבר שלושה שחקנים הגיע מול השוער וכבש, שער ענק!

בדקה ה-76 יכל אלירן עטר לעשות מהפך לאחר שמול השוער בעט רע, בדקה ה-90 הגיעה ההזדמנות של מכבי חיפה בעיטת עונשין מ-11 מטר, אותה כאמור החמיץ אלירן עטר ובסיום 1:1.

הרכב מכבי חיפה: עומרי גלזר, גארי קגלמאכר, איאד אבו עביד, דקל קינן, סאן מנחם, מארק ואליינטה, יניב בריק (עוואד, 64) קמיל ואצק, רועי קהת, גילי ורמוט ואלירן עטר.אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.