"מרוץ הלפיד" של אגודת מכבי חיפה

מאת מערכת האתר | "מרוץ הלפיד" של אגודת מכבי חיפה  לזכרם של חללי הטרור בחיפה תעודת הוקרה הוענקה לשלום ואנו, הרוח החיה, היוזם והמארגן של המירוץ המשותף לאגודת מכבי חיפה, ביה"ס הראלי ועיריית חיפה 

כמיטב המסורת, זו השנה ה-14 ברציפות, התקיים ב חג החנוכה, "מרוץ הלפיד", של אגודת מכבי חיפה, בשיתוף בית ספר הראלי ועיריית חיפה, לזכרם של חללי הטרור בעיר: במסעדת מקסים, בשדרות מוריה, במסעדת מצה ובצומת הרחובות- יד לבנים- הגיבורים.

בסיום המרוץ, התקיים טקס לזכרם של חללי פעולת האיבה בחיפה, בהשתתפותם של בכירי אגודת מכבי- חיפה: דני אסנין- יו"ר נאמני המכבי חיפה, סגנו וממלא מקומו- עו"ד אלי רולוף, רו"ח ניר ענבי- יו"ר הנהלת האגודה, המנכ"ל- רועי שווץ, חברי ההנהלה: יוחנן וולך, שלום ואנו וד"ר עופר רטנר, נציגי המשפחות השכולות ועיריית חיפה.

בטקס נשאו דברים: ניר ענבי- יו"ר אגודת מכבי- חיפה, סיגל עציוני- חברת מועצת עיריית חיפה, ד"ר יוסי בן-דב מנהל בית- ספר הראלי ויוסי מנדלוביץ אביו של יובל ז"ל שנהרג בפיגוע הטרור בשדרות מוריה.

הרגע המרגש של האירוע, היה כאשר שמוליק זגגי- מנהל רשות הספורט בעיריית חיפה וסיגל עציוני, העניקו תעודת הוקרה לשלום ואנו- הרוח החיה, היוזם והמארגן של " מרוץ הלפיד" מזה 14 שנה: " מרוץ הלפיד של אגודת מכבי- חיפה המתקיים לזכרם של החללים הוא ניצחון האור על החושך, אנו זוכרים את החללים וממשיכים בחיים".
צילום: דוברות אגודת מכבי חיפה.אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.