צוללת ירוקה

מאת רובי לוי | הפסד נוסף למכבי חיפה הפעם מול קריית שמונה, מאמן הירוקים רנה מולנסטיין: "אמשיך להלחם" 

אוי לעיניים שרואות, נכון מכבי חיפה עלתה למפגש מול עירוני קריית שמונה הערב (שבת) שהיא בהרכב חסר מאוד, אבל אין שום הסבר לאיך שהירוקים נראו היום, משחק חלש ונרפה של מכבי חיפה והפסד מביש לקריית שמונה בתוצאה 3:0.

מכבי חיפה לא ממש הופיעה למשחק הערב וקריית שמונה עשתה כמעט כל העולה על רוחה, בדקה ה-21 טעות של גלזר אפשרה לקריאף לקבל את הכדור בתוך הרחבה ומול שער חשוף רבע 1:0, החצי הזדמנות היחידה של מכבי חיפה הגיעה בדקה ה-33 כאשר קהת בעט מרחוק ואיתמר ניצן לקח בקלות.

גם המחצית השנייה הייתה בשליטת הצפוניים שסיכנו את שערו של גלזר פעם אחר פעם, בדקה ה-86 שלומי אוזלאי החלוץ עשה 2:0 במתפרצת ובדקה ה-91 שלומי אזולאי הקשר ניצל עירבוביה ברחבה לאחר קרן וסגר את המשחק עם 3:0 לזכות קריית שמונה, היה זה הפסדה הרביעי של מכבי בחמישה מחזורים ובשבוע הבא תארל מכבי בסמי עופר את מכבי ת"א.

מכבי חיפה: עומרי גלזר, איאד אבו עביד, הולמר איולפסון, דקל קינן, שי בן דוד (יהב גורפינקל 82), עאיד חבשי, רועי קהת (יניב בריק 85), עמית זנטי, גילי ורמוט, ניקיטה רוקאביציה (מוחמד עוואד 62) ועומר דמארי.

המאמן רנה מולנסטיין אמר בסיום המשחק: "אנחנו בבעיה אנחנו סופגים שערים טיפשיים, המצב שלנו לא טוב חסרו לנו הרבה שחקנים היום ושילבנו שחקנים צעירים, אני מסכים שזה ממש נשמע אותו הדבר בשבועות האחרונים אבל רק אם נעבוד קשה נצליח לצאת מזה, יש לנו שבוע להתארגן למשחק הבא השחקנים החדשים והמורחקים יחזרו אלינו. אנחנו חייבים להשתפר באופן קיצוני כי אחרת העונה הזאת תהיה אבודה עבורנו ולא יהיה לנו סיכוי לסיים בפליאוף העליון, אני אמשיך להלחם".
צילום: מכבי חיפה - אתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.