כדורעף: ניצחון לבנות מכבי

מאת רובי לוי | ניצחון למכבי חיפה על מכבי מנשה/חדרה/עמק חפר, הפנים לקראת יום חמישי מול פומי האיטלקית, שני פחם:"חדרה קבוצה טובה, לא ויתרנו וניצחנו"

מכבי חיפה התארחה היום (שישי) בעין שרה למשחק מול מכבי מנשה/חדרה/עמק חפר,  אפשר לומר שלמעט המפגש העונה עם הפועל כפר סבא שהסתיים בהפסד, היה זה המפגש המאתגר ביותר העונה עד כה עבור הבנות בירוק, לראשונה העונה שמטו בנות מכבי חיפה נקודת מערכה (למעט ההפסד בכ"ס), אבל זה לא מנע מהן להתעלות ולנצח, כל זה כאשר ברקע משחק הגומלין של גביע התאחדות האירופאית מול פומי האיטלקית שיערך ביום חמישי הקרוב בשעה 19:00 בהיכל הספורט רוממה.
צילום: פייסבוק מכבי חיפה.
את המשחק פתחו בצורה חזקה יותר מכבי מנשה/חדרהעמק חפר והצליחו לזכות באופן מפתיע במערכה הראשונה 25:23, אולי הראש של הבנות בירוק היה עוד באיטליה אבל במערכות האחרות העבירו הדאבליסטיות הילוך וזכו די בקלות בכולן (10:25,10:25,12:25) בדרך לניצחון 3:1 ולשמירה על המקום השני בטבלה, הפנים ליום חמישי לחגיגת כדורעף משובחת.

בסיום המשחק אמרה לחיפה ספורט שחקנית הקבוצה שני פחם: "המשחק היום לא התחיל כל כך טוב עבורנו אבל תוך כדי המערכה התייצבנו  ומשם התחלנו לשחק טוב ולנצח, חדרה שיחקו יפה ונלחמו אבל אנחנו לא ויתרנו."

על המשחק מול פומי האיטלקית אמרה פחם:"ביום חמישי יהיה משחק קשה, פומי היא הפייבוריטית אבל אנחנו באות עם מוטיבציה להלחם על כל כדור ולנסות להפתיע, בכל מקרה תהיה חווית כדורעף מדהימה ברמה גבוהה".

מנהלה המקצועי של הקבוצה חיים קסל אמר לחיפה ספורט בסיום המשחק: "משחק קשה מאוד שלאחר הניצחון הבטיח לנו לסיים במקום הראשון או השני בסוף שני הסיבובים הראשונים של הליגה, התחלנו מערכה ראשונה עם הרבה מאוד שגיאות ולא מרוכזים, ולשמחתי לאחר המערכה שהפסדנו הקבוצה העלתה משמעותית את רמת המשחק לנצחון בשלש מערכות עם יתרון בולט בכולן. קיבלנו חזרה את הליברו הראשונה שלנו אדוה קוקי לאחר הפציעה שגרמה לה להחסיר חודש של משחקים, בסה"כ משחק ברמה מצויינת של שתי הקבוצות עם הרבה ראלי ארוכים שידענו לנצח. עכשיו מתפנים להכנות למשחק מול פומי שזו חוויה אדירה לארח כאן בחיפה את מחזיקת התואר בליגת האלופות וסגנית אלופת העולם לקבוצות, מזמינים את כל חובבי הכדורעף והספורט החיפאי להגיע ולדחוף את הקבוצה לעשות את הבלתי יאומן ולנצח בבית שלנו. יום חמישי הקרוב החל משעה 18:45 בהיכל רוממה."

שני פחם. צילום: איגוד הכדורעף.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.