ג'ודו: מדליות ליעקובי ומרמלשטיין

מאת מערכת האתר | גל יעקובי ממכבי חיפה זכה במדליית כסף והוכתר כסגן אלוף ישראל בגודו לקדטים במשקל עד 46 ק"ג, לשנת-2017, אלמוג מרמלשטיין אף הוא מהירוקים  מהכרמל, זכה במדליית ארד, במשקל עד 43 ק"ג

מחלקת הג'ודו של אגודת מכבי חיפה בראשותה של מיכל האס, ממשיכה לקצור הצלחות ולזכות במדליות באליפויות ישראל. כזכור לפני שבוע הוכתרה ענבל שמש לאלופת ישראל לבוגרות במשקל עד 63 ק"ג.
צילום: מיכל האס
כעת גם הדור הצעיר עלה על הפודיום: גל יעקובי, בן-14.5, זכה במדליית הכסף והוכתר כסגן אלוף ישראל לקדטים ( עד גיל-18), במשקל עד-46 ק"ג, לשנת-2017, בתחרות שהתקיימה באולם הספורט העירוני באשדוד. בשל דירגו הגבוה, יעקובי עלה משמינית הגמר,סיבוב אחד טכני. ברבע הגמר ניצח את איתי פרסטנפלד מנתניה, בחצי הגמר ניצח את בן איילון מתל-אביב.

בקרב בגמר על מדליית הזהב, הפסיד גל יעקובי לאריאל שולמן מהרצליה והוכתר כסגן אלוף ישראל, לקדטים במשקל עד-46 ק"ג. חברו לאגודת מכבי חיפה,אלמוג מרמלשטיין,התחרה באותה תחרות במשקל עד 43 ק"ג: בשמינית הגמר ניצח את רועי אוזן מאשדוד, ברבע הגמר ניצח את עידו וינקלר מפרדס חנה. בחצי הגמר, הפסיד אלמוג,לאורי סיוון מיוקנעם. בקרב הרביעי בתחרות של מרמלשטיין, בקרב על מדליית הארד, ניצח החיפאי את אדם איזראלוב מבת- ים, והוכתר במקום השלישי באליפות ישראל לקדטים, במשקל עד 43 ק"ג.
צילום מיכל האס.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.