מי אתא? ניצחון למכבי

מאת רובי לוי | ניצחון לבנות מכבי מול עירוני קריית אתא, חיים קסל: "משחק החסימה שלנו יעיל" 

מכבי חיפה חזרה הערב לאחר פגרה קצרה למשחק ליגה חשוב וקשה מול עירוני קריית אתא, בנות מכבי שהפסידו רק משחק אחד העונה מול הפועל כפ"ס, רצו להוכיח שהפגרה לא ממש הקשתה עליהן ואפילו עשתה להן טוב, הדאבליסטית ניצחה 3:0 והשוותה את מספר הנקודות לראשונה בטבלה (כפר סבא) עם משחק עודף.

מכבי חיפה עשתה את המשחק קל וניצחה את המשחק תוך 46 דק' בלבד, המערכות היו בשליטה מלאה של הירוקות והסתיימו בתוצאה: 22:25, 14:25 ו-21:25, מי שהצטיינה בשורות האלופה ומחזיקת הגביע כמעט כרגיל זוהי שחקנית הרכש מאוקראינה, חנה קירשצ'נקו.

מנהל המקצועי של קבוצה חיים קסל התייחס למשחק ואמר לחיפה ספורט: "כיף גדול לחזור מהפגרה ולנצח משחק חוץ מול יריבה קבועה שלנו מהצמרת. פתחנו פער גדול של נקודות מקריית אתא וזה מקרב את הקבוצה לביתיות בפליאוף. שיחקנו היום בלי אדווה הליברו הקבועה שלנו ואלה קולנגורוב מלאה את מקומה בצורה טובה מאוד, משחק החסימה שלנו ממשיך להיות יעיל מאוד ונותן לנו יתרון גדול."

עוד הוסיף קסל: "כבר ביום שישי בצהריים יש לנו משחק נוסף בבית, נתמקד בהכנה הכי טובה שאפשר לקראת המשחק מול pomi casalmaggiore שהיא אלופת אירופה וסגנית אלופת העולם בשבוע הבא באיטליה."
צילום: פייסבוק מכבי חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.